10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

--

Oslabené Kouty B nestačily na Radotice

8

Fotbalisté Radotic zvítězily nad oslabenými Kouty B 2:0 a upevnili si místo v první polovině tabulky

V první půli branka nepadla

Radotice přivítaly na svém hřišti rezervní tým Koutů. Poslední tým Koutů vybojoval v  minulém kole doma bod s Třebenicemi. Radotice naopak po sérii tří výher narazil na favorizované Hrotovice, kterým podlehly na jeho hřišti jasně 6:0. V loňské nedohrané sezóně zvítězily Radotice na svém hřišti nejtěsnějším rozdílem 2:1. Za příjemného podzimního  počasí se hrál ze začátku

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ani ve druhém poločase se dlouho nemohli domácí prosadit proti houževnaté hostující obraně. Statečný výkon a držení bezbrankového stavu vydržel Koutům téměř sedmdesát minut, kdy protrhl v 69. minutě střeleckou smůlu domácích Stanislav Michal - 1:0. Hosté se i v deseti snažili o vyrovnání, ale domácí si výhru vzít nenechali a navíc si ju v 88. minutě pojistili gólem Martina Habicha - 2:0.

SK Kouty B
Smejkal Michal, hráč: Bojovný výkon naší oslabené sestavy bohužel na body nestačil.

TJ Družstevník Radotice
M. Novák [-] - P. Tobolka [-] , V. Liška [-] (80. J. Nevěčný [-] ) , M. Engelmann [-] - M. Jeleček [-] , M. Kincl [-] (46. M. Sevelda [-] ) , M. Tobolka [-] , M. Habich [-] , D. Kincl [-] (71. Z. Kapinus [-] ) - M. Liška [-] (68. A. Mrkva [-] ) , S. Michal [-] -

SK Kouty B
T. Riedl [-] - T. Nováček [-] , P. Dufek [-] , J. Koděra [-] , A. Vrtal [-] , F. Neuman [-] , A. Dočekal [-] , M. Smejkal [-] , L. Mašek [-] , P. Dočekal [-]

ŽK: 70. D. Kincl - 68. L. Mašek .
Hráči zápasu: M. Habich , S. Michal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - NEVĚČNÝ Jan (N), NOVÁK Miroslav (N).