6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Jemnicko B nestačilo na domácí Radotice

55. M. Liška , 61. M. Liška , 88. M. Liška
8

Fotbalisté Jemnicka B si na půdě Radotic připsaly nečekanou porážku a přišli o druhé místo tabulky

V první půli branka nepadla

Radotice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Jemnicka B. Poslední Radotice si v minulém kole připsaly druhou porážku v sezóně, když podlehly rezerv Rapotic 3:1. Jemnicko B si naopak v minulém kole s chutí zastřílelo, když porazilo Třebenice 11:1. V loňské nedohrané sezóně Jemnicko B nestačilo doma na Radoticemi, a tak mají svému soupeři co vracet. Za příjemného fotbalového počasí se hrál ze začátku

Martin Liška sestřelil hosty hattrickem

Ve druhém poločase začali překvapivě úřadovat domácí, které poslal v 55. minutě do vedení Martin Liška - 1:0. V 61. minutě pak opět Martin Liška přidal druhý gól a hosté zůstali opatření - 2:0. Do konce zápasu se nedokázali vůbec střelecky prosadil, zatímco v 88. minutě zajistil hattrickem první podzimní výhru Radotic Martin Liška - 3:0.

1. FC JEMNICKO B
Tesař Karel, hráč: V prvním poločase jsme si vytvořili hodně šanci, ale neproměnili jsme žádnou. Soupeř si své šance nechal až na druhý poločas a své šance proměnil. Prohra nás mrzí, kdyby jsme v prvním poločase proměnili pokutový kop a pár šanci tak by bylo rozhodnuto.