5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Rapotice B doma zdolaly Radotice

14. M. Laš , 66. T. Pavlíček , 82. A. Chatrný - 88. M. Liška (p.)
9

Rapotice B si připsaly proti Radoticím druhou podzimní výhru a Radotice tak zůstaly poslední

Domácí o gól lepší

Rapotice B doma přivítaly poslední celek tabulky Radotice. Rapotice B v minulém kole prohrály na půdě Třebenic 3:1. Radotice naopak získaly bod za remízu s Šebkovicemi B. V loňské nedohrané sezóně Radotice podlehly na svém hřišti Rapoticím B hokejovým výsledkem 3:5. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu se domácímu týmu skvělé povedl, když se ve 14. minutě

musel hostující gólman lovit míč za svými zády, když se dokázal zapsat
do střelecké listiny Martin Laš - 1:0. Domácí diváci si jistě přáli a
pevně doufali v další střelecké zásahy na domácí straně. Také hosté si
vypracovali nějakou tu šanci, ale stav skóre se neměnil. Gólmani obou
týmů tak dokázali ve zbytku poločasu udržet čistá konta a tak se šlo do kabin jen za
hubeného vedení domácích v poměru 1:0. Zápas byl tak do druhé půle
zcela otevřen a diváci se tak mohli těšit co předvedou obě mužstva po
pauze.

Domácí si výhru pohlídali

Ve druhé půli se opět jako první radovali domácí borci a v 66. minutě dal uklidňující branku Tomáš Pavlíček - 2:0. Definitivní pojistku pak dal v 82. minutě Aleš Chatrný - 3:0. Hosté pak už jen v 88. minutě upravil konečný výsledek na 3:1, když se prosadil z pokutového kopu Martin Liška.

FC Rapotice B
Kolařík Aleš, vedoucí: Jsme rádi, že jsme tento náročný zápas zvládli a připsali si důležitou výhru. Doufám, že navážeme hlavně výsledkově na těžké půdě Předína.

A. Sobotka [-] - M. Dobeš [-] , R. Stér [-] (46. P. Opálka [-] ) , A. Chatrný [-] , P. Císař [-] (75. D. Slaný [-] ) , M. Dvořáček [-] , M. Laš [-] (46. T. Pavlíček [-] ) , R. Strašák [-] , V. Němec [-] , J. Dvořáček [-] , M. Matoušek [-] (46. M. Adam [-] )