4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

17. M. Habich (p.) , 84. M. Habich - 52. J. Holčapek , 76. J. Holčapek (p.)
8

Radotice dokázaly na svém hřišti vybojovat pouze bod s Radoticemi

Domácí o gól lepší

Radotice přivítaly na svém hřišti TJ Sokol Šebkovice B., které v minulém kole zvítězily na svém hřišti nad Třebenicemi 5:2. Radotice dokázaly remizoval v Opatově 1:1.Domácí prahli určitě po lepším výsledku z loňské nedohrané sezóny, kdy se oba soupeři rozešli smírně 3:3. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také první šance. Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na svém místě. Až přišla 17. minuta a první gólová radost domácího celku, o kterou se postaral Martin Habich- 1:0. Domácí se pak snažili ještě své skóre navýšit, ale do konce poločasu již žádná branka nepadla, takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení domácího týmu. Diváci se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího prvního podzimního vítězství.

Domácí nakonec uchránili alespoň bod

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v 52. minutě dokázal vyrovnat Josef Holčapek na 1:1. Oba celky pak měly další šance ke srovnání, ale další branka padla až v 76. minutě, kdy z pokutového kopu skóroval opět Josef Holčapek - 1:2. Hosté se z otočení zápasu radovali jen do 84. minuty, kdy dokázal vyrovnat na konečných 2:2 také dvougólový Martin Habich.