8.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2021-2022

Fulnek porazil Český Těšín

10

Fulnek vyhrál doma o tři branky

Fulnek vedl o jednu branku

Fulnek přivítal na svém hřišti mužstvo z Českého Těšína. Fulnek šel do vedení po 13. minutách, když  rychlá akci potáhli hráči Fulneku středem, pak jejich hráč nahrál napravou stranu, kde jeho spoluhráč unikl hostujícím hráčů, a jeho centr sklepl do sétě bčichem Maléř - 1:0. Ve zbytku poločasu už branka nepadla.

Fulnek přidal další dvě branky

Další branku přidali domácí až jedenáct minut před koncem, když po rychlém brejku trojice hráčů byl nalezen deset metrů před brankou Vašina, jehož střelu brankář nedokázal chytit - 2:0. Definitivní pojistu pak přidal Fulnek v poslední minutě. Nejdříve ještě hostující branká vyrazil rychlý brejk domácích na roh. Z něho pak po centru Špitalíka se dostal balon opět k Vašinovi, který tvrdou střelou málem protrhl síť - 3:0.