1.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Kvasice si v domácím prostředí poradily s Nevšovou

5

Do Kvasic zavítali fotbalisté z Nevšové a v první půli tahali za kratší konec, domácí dali jednu branku. Dvacet minut před koncem přidali Hanáci druhou trefu. Hosté v závěru utkání dokázali ještě snížit, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Domácí po půli vedli

Jindřich Lehkoživ, trenér Kvasic: „Jsem rád, že jsme poslední utkání podzimní části zvládli. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme ho vyhráli 1:0. Jen škoda, že jsme nepřidali další branky, protože šancí jsme na to měli dost. Ve druhém poločase se hra vyrovnala ale do nějakých velkých šancí jsme hosty nepouštěli, navíc jsme sami přidali druhou branku. Hosté snížili krásnou brankou těsně před konce zápasu, naštěstí jsme jim víc nedovolili a tak bereme po zásluze tři body.“

Domácí přidali další trefu

facebook TJ Sokol Nevšová:

Domácí byli v prvním poločasu lepším týmem i přesto jsme si vypracovali několik brejkových akcí, které ale neskončili ani střelou na bránu. Kvasice dokázaly tlak zužitkovat a ujaly se vedení ve 20. minutě. Poločas tak skončil rozdílem jedné branky. Ve druhém se naše hra zlepšila, dostávali jsme se do více brejkových příležitostí, ale nedokázali jsme z toho nic vytěžit, naopak soupeř okamžitě trestal naše zaváhání a zvýšil svoje vedení na 2-0. V závěru se nám podařilo zápas zdramatizovat a snížit na 2-1, ale bohužel už nezbyl čas k vyrovnání.

TJ Sokol Nevšová
faebook Nevšové: Domácí byli v první půli lepším týmem. Ve druhé půli přidali druhou branku. Utkání jsme ještě zdramatizovali. Vyrovnat se nám již nepodařilo.

FC Kvasice
J. Svoboda [-] - D. Chytil [-] , J. Baculák [-] , J. Sigmund [-] , J. Ferko [-] (55. K. Majkrič [-] ) , L. Berky [-] (86. D. Drápal [-] ) , D. Stratil [-] , M. Neubert [-] (74. P. Vojtášek [-] ) , R. Zapletal [-] , J. Žiška [-] , M. Třasoň [-]

M. Křížek [-] - A. Urbánek [-] , R. Kvěťák [-] (46. D. Šťastný [-] ) , S. Beňo [-] , J. Fuksa [-] , M. Polách [-] , M. Toman [-] , L. Kutra [-] , V. Tomšů [-] , L. Hladík [-] , M. Mujkoš [-]

ŽK: 46. J. Ferko - 38. J. Fuksa , 62. L. Hladík .
Hráči zápasu: J. Sigmund , R. Zapletal - M. Toman , V. Tomšů .
Počet diváků: 300. Rozhodčí: ZPĚVÁK Petr - SCHNÜRMACHER Filip, KOTAČKA Rostislav.