5.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Nevšová prohospodařila ve Velkých Karlovicích dvoubrankový náskok

5

Hosté z Nevšové opanovali první půli, ve které vsítili dvě branky. Domácí ale dokázali v závěrečném náporu ještě srovnat na konečných 2:2.

Hosté vstřelili dvě branky

Vladislav Durďa, trenér Nevšové: „Darovali jsme soupeři bod. Za stavu 2.0 jsme měli zápas pod kontrolou, mohli jsme dát do kabiny i třetího. Soupeř po přestávce zrychlil, byl důraznější a dal kontaktní gól, na který jsme nedokázali reagovat. Popravdě se domácí dvakrát dostali do našeho vápna a vždy dali gól. Dříve bych byl s bodem z Karlovic spokojen, nyní jsem naštvaný. Měli jsme na vítězství!“

Domácí dokázali srovnat

"V první půli jsme měli herní převahu, větší držení míče z čehož pramenily dvě branky, kdy třetí v závěru visela ve vzduchu. Přesto jsme první poločas zvládli a do kabin šli s dvoubrankovým vedením. Do druhé půle soupeř vletěl aktivněji, napadal a hned v úvodu zahrozil. Nedařilo se nám hru zklidnit a přidat třetí pojistku. Soupeř toho dokázal využit a lacinými brankami vyrovnat. Bohužel jsme náskok z první půle nedokázali přetavit ve tři body, ale pouze v jeden. Je to škoda, nebo takto rozehrané utkání by se mělo dohrát do vítězného konce, hodnotí duel předsedkyně TJ Sokol Nevšová Ivana Urbanová.

TJ Sokol Nevšová
Ivana Urbanová, předsedkyně: Ztratili jsme dobře rozehraný zápas a domů vezeme jenom jeden bod.