5.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

V souboji Slušovic a Morkovic branka nepadla

5

V duelu dvou týmů z čela tabulky se diváci branky ve Slušovicích nakonec nedočkali. Oby celky tak stále zůstávají v soutěži neporaženy.

V první půli branka nepadla

Jan Večeřa, trenér Slušovic: „Těžký duel s kvalitním soupeřem. Hosté byli o něco lepší na míči, měli kvalitnější přechodovou fázi a celkově byli důraznější. V prvním poločase nastřelili dvakrát tyčku a několikrát nás podržel náš brankář Kučera. My měli šanci Železníkem, který střelou z vápna do protipohybu brankáře jen těsně minul. Po přestávce po samostatném úniku Zbranek předložil míč Kvasnicovi, ale hosté míč vykopli na roh. Hosté dál zlobili a vytvářeli si nebezpečné situace. My měli na konci dvě velké šance, samostatný únik v 84. minutě neproměnil Železník, v 85. Kvasnica hlavičkoval těsně vedle a tak utkání skončilo dělbou bodů.“

Ani ve druhé půli se diváci branky nedočkali

Vladimír Andrýsek, trenér Morkovic: „Přestože jsme nastoupili v okleštěné sestavě, ztratili jsme dva body. Od prvních minut jsme drželi otěže zápasu, byli lepším týmem. Co nám to bylo platné, když jsme dvakrát trefili konstrukci brány, ovšem nedokázali jsme vyzrát na gólmana soupeře. Jen remíza nás mrzí.“

FC Slušovice
facebook: V utkání prvního s druhým gól nepadl i když hosté byli blíže. Dělba bodů byla ale spravedlivá.

FC Morkovice
facebook Morkovic: A mužstvo veze po velmi dobrém výkonu ze Slušovic jeden bod za remízu 0 : 0

M. Kučera [-] - M. Marek [-] , A. Smilek [-] (63. O. Otepka [-] ) , V. Maliňák [-] (88. P. Bořuta [-] ) , P. Kvasnica [-] , T. Zbranek [-] (88. K. Zedníček [-] ) , M. Poslušný [-] , L. Klečka [-] , L. Železník [-] , R. Tkadlec [-] , J. Janků [-]

D. Jarka [-] - O. Petráš [-] (72. R. Zápařka [-] ) , F. Juřena [-] (63. L. Goldman [-] ) , D. Jablunka [-] , J. Večerka [-] , O. Košárek [-] - O. Pospíšil [-] , J. Šlajs [-] , J. Kapounek [-] - K. Chalupa [-] , M. Oplt [-]

ŽK: 47. T. Zbranek , 78. O. Otepka , 90. J. Janků .
Hráči zápasu: M. Kučera , J. Janků - D. Jablunka , D. Jarka .
Počet diváků: 108. Rozhodčí: Bartoň Pavel - MIČKAL Karel, ŠEVČÍK Igor.