14.kolo, Ústecký | Krajský přebor , 2021-2022

Oldřichov se držel jen poločas, pak favorit zabral

60. J. Jurkovič , 68. L. Vlach (p.) , 78. J. Vaněk , 89. J. Dědič (vl.)
4

Fotbalisté Mostu - Souše nasázeli Oldřichovu čtyři góly za poločas.

Čtyřicet pět minut drželi fotbalisté Oldřichova bezbrankovou remízu, po přestávce ale favorizovaná rezerva Mostu - Souše přidala na tempu a nakonec si odvezla vysoké vítězství 4:0.

První poločas se domácí drželi, šance byly na obou stranách, ale zůstaly nevyužity. Cestu za vítězstvím rezervního týmu Mostu - Souše nastartovala 60. minuta, po dobré kombinace středem hřiště zakončoval mezi nohy brankáře Jurkovič. Osm minut nato byl v pokutovém území faulován Lukáš Vlach a nařízenou penaltu sám proměnil. Dva slepené góly, to byl pro domácí knockout a hosté přidali další branky. Na 3:0 zvyšoval Vaněk, minutu před koncem si po centru srazil míč do vlastní branky Dědič.

FK Baník Most - Souš B
Jiří Lovíšek, asistent trenéra: První poločas byl o dobývání obrany, moc jsme se do šancí nedostávali, byl to spíš boj. Ve druhé půli začali domácí odpadat a dva slepené góly soupeře zlomily. Projevila se naše kvalita, domácí s námi nedokázali držet tempo hry po celý zápas. Do konce podzimu chybí dvě kola, prozatímní šesté místo bereme jako úspěch. Máme hodně mladý tým, přišli kluci z dorostu a učí se dospělému fotbalu. Za cíl jsme si dali hrát kolem středu tabulky, což bohatě plníme.