13.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Jaroměřice sestřelily Stonařov

21

Záturecký vstřelil čtyři branky a byl hlavním hrdinou svého celku.

Domácí po půli vedli

Zápas v Jaroměřicích se změnil ve one man show domácího tahouna Juraje Zátureckého, který obranu hostů zlobil po celý zápas a svůj výkon korunoval čtyřmi brankami. Domácí kanonýr, kterého jeho výkon posunul do čela tabulky střelců, otevřel skóre ve 26. minutě - 1:0. Hosté zlobili, ale naráželi na dobře chytajícího Ošmeru. Zátureckého druhá branka v závěru prvního poločasu Jaroměřice uklidnila - 2:0.

Domácí si vedení pohlídali

V 53. minutě slavil Záturecký hattrick a odpor hostů tím definitvně zlomil - 3:0. Po hodině hry dostal domácí kanonýr míč do sítě Měrtla počtvrté - 4:0. Konečnou podobu výsledku dal v 79. minutě Svoboda - 5:0.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
Miloslav Loucký (trenér): Navázali jsme na dobry výkon že Starče a oslabený Stonarov jsme jasně přehráli. To dokazuje i výsledek zápasu a konečně vychytaná nula brankáře Ošmery.

O. Ošmera [-] - T. Foltýn [-] (79. O. Pavelec [-] ) , J. Stejskal [-] , D. Zahrádka [-] - J. Záturecký [-] , L. Škoda [-] , M. Svoboda [-] - Z. Melán [-] (84. A. Filipi [-] ) - T. Staněk [-] , R. Svoboda [-] (67. M. Prokeš [-] ) , J. Urbánek [-]