Miroslav Turoň
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Bedřichov |
| 2026-2027 | TJ Sokol Stonařov |
| 2014-2015 | TJ Sokol Stonařov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 568 (ø 56,80) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 15:00 | Brtnice - Stonařov | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.08. 15:00 | Stonařov - Bítovčice | 4:0 (1:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 16:00 | St. Říše B - Stonařov | 2:2 (0:1) | 44 | 46 | 1 | 1 | 0 | ne | ||
| 13.09. 15:00 | Stonařov - Hodice | 1:1 (0:0) | 9 | 81 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 15:30 | Telč B - Stonařov | 0:3 kont. (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Stonařov - Puklice | 2:1 (0:0) | 90 | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 15:00 | Stonařov - Luka B | 0:0 (0:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 14:30 | Rantířov B - Stonařov | 1:2 (1:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Stonařov - Beranov | 4:1 (2:0) | 73 | 73 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 14:00 | Stonařov - Bedřichov B | 4:4 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Stonařov B - Kostelec B | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 15:30 | Mrákotín - Stonařov B | 10:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 15:00 | Stonařov B - Brtnice B | 2:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 13:30 | Třešť C - Stonařov B | 6:1 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 10:30 | Stonařov B - Dušejov | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 15:00 | Brzkov - Stonařov B | 5:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:30 | Stonařov B - Č. Hrádek | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 04.10. 10:30 | Stonařov B - AV-Amari | 5:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Růžená - Stonařov B | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:30 | Stonařov B - Batelov B | 5:6 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Beranov B - Stonařov B | 8:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Stonařov B - Bedřichov C | 6:5 (3:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 5 | 243 (ø 48,60) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 10 | 721 (ø 72,10) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 5 (ø 0,26) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 16 | 1170 (ø 73,12) | 4 (ø 0,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 20 | 1419 (ø 70,95) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2064 (ø 79,38) | 1 (ø 0,03) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2133 (ø 82,03) | 5 (ø 0,19) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 9 | 530 (ø 58,88) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 10 | 528 (ø 52,80) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 12 | 982 (ø 81,83) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 3 | 87 (ø 29,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 20 | 1710 (ø 85,50) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 6 | 361 (ø 60,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 21 | 1805 (ø 85,95) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 11 | 806 (ø 73,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 23 | 1980 (ø 86,08) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 10 | 730 (ø 73,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) |
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 23 | 2070 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




