11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

29. D. Adam , 46. D. Adam , 62. T. Hobza , 77. O. Molák
22

Lídr soutěže přehrál Stonařov a slaví další tři body.

Domácí po půli vedli

V Třebíči bylo jasným favoritem domácí mužstvo, které soutěži jednoznačně vévodí. Domácí byli od začátku utkání lepším celkem. Hosté pozorně bránili v  čele s gólmanem Měrtlem. Ten poprvé inkasoval v 29. minutě, kdy jej překonal Dominik Adam a domácí vedli - 1:0. I přes převahu domácí tým do konce prvního poločasu další branku nepřidal.

Domácí si vedení pohlídali

Hned po poločasové přestávce vzal naděje hostů na boodvý zisk Adam, který se trefil podruhé a svůj tým uklidnil - 2:0. Poté domácím pomohli střídající hráči, kteří se postarali o zbylé dvě branky. V 62. minutě byl na konci pohledné akce Tomáš Hobza a domácí mohli slavit třetí branku - 3:0. Konečnou podobu dal výsledku v 77. minutě Molák, který rozvlnil síť stonařovské svatyni po čtvrté - 4:0.