11.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2021-2022

Rudíkov v Blatnici rozhodl v závěru

20

Rudíkovu vychází závěry zápasů. Tentokrát zlomil zápas v Blatnici.

Po půli nerozhodně

V Blatnici vyšel vstup do zápasu lépe hostům. Hned v 6. minutě proměnil svoji šanci Pažourek a Rudíkov slavil brzké vedení - 0:1. Ve 22. minutě však Doležala překonal Jiří Trnka a bylo srovnáno - 1:1. Za nerozhodného stavu se nakonec šlo i do kabin.

Hosté v závěru rozhodli

Po hodině hry domácí zápas otočili. Úspěšným střelcem byl Petr Durda - 2:1. Utkání plné zvratů nabídlo další. V 77. minutě už zase bylo srovnáno, když se do střelecké listiny zapsal střídající Pavel Trnka - 2:2. Obrat byl dokonán za dalších pět minut, kdy se k míči dostal Pažourek a vstřelil svoji druhou branku - 2:3. V záveru zápasu ještě neudržel nervy na uzdě domácí gólman Holík, který v přerušené hře srazil Skryju a viděl červenou kartu z rukou sudí Krymové.