13.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

16

Domácí dvakrát vedli, ale favorizovaní hosté vždy srovnali.

Domácí po půli vedli

Premiéru v domácí svatyni si odbyl Veselý. Ze hry byl distancovaný Jinek a zraněný Aoki. Další hráči Radešínky nastoupili se sebezapřením. V úvodu se zastřeloval Axman, ale při svém pokusu si obnovil zranění a brzy střídal. V 9. minutě zkoušel Veselého pozornost Pavel Tesař, ale domácí brankář byl na přední tyči včas. V 19. minutě vrátil Pulkrábkův centr před bránu Dvořák a osamocený Lhoták se před bránou hostů nemýlil – 1:0. Ve 28. minutě se po akci z leva prosadil důrazný Pavel Tesař – 1:1. Závěr prvního poločasu vyzněl pro domácí. Ve velkém vápně se nejlépe zorientoval Lukáš Dvořák a střelou k tyči rozradostnil domácí fanoušky – 2:1.

Hosté po přestávce srovnali

V 52. minutě Křížův přímý volný kop přistál u noh Hoškovi a ten se sám před Veselým trefil přesně – 2:2. Poté domácí na chvíli vypadli z role, ale hosté zahrozili pouze střelou Kříže, který po zasekávačce mířil jen do domácího gólmana. V 67. minutě vyhrál souboj s brankářem hostů Skryja, ale hostující obrana jeho přihrávku před prázdnou bránu odvrátila na rohový kop. V 79. minutě postupoval zleva Dvořák, ale zvolil ukvapenou střelu, která mířila vedla. Z druhé strany to zkoušel Šoustar, ale Kopeček si s jeho střelou z úhlu poradil.

FK TJ Radešínská Svratka
Martin Mužátko (trenér): Zvládli jsme zápas i přes to, že jsme měli problémy se skládáním kádru. Dvakrát jsme vedli, ale hosté dokázali vždy srovnat. V závěru jsme měli více ze hry, ale naše rychlé brejky jsme řešili ukvapeně. Dnešní bod má svoji cenu.

1. FC JEMNICKO
Zbyněk Kincl (trenér): Šancí v zápase moc k vidění nebylo. Spíše to byl fotbal s dlouhými míči a řadou nepřesností. Naše ospalé bránění dovolilo dvakrát domácím jít do vedení, které jsme vždy dorovnali. Nicméně v samém závěru se hrálo oboustranně vabank a tam domácí měli více síly, ale kromě jedné šance si víc nevytvořili, takže asi s plichtou oboustranná spokojenost

P. Veselý [-] - D. Novotný [-] , M. Pulkrábek [-] , M. Drdla [-] , Z. Starý [-] , P. Lhoták [-] (46. P. Šoustar [-] ) , V. Skryja [-] , J. Máček [-] , J. Janů [-] , M. Šacl [-] (46. M. Blaha [-] ) , L. Dvořák [-] (89. R. Smejkal [-] )

V. Kopeček [-] - T. Bastl [-] , O. Tesař [-] , L. Niederhofer [-] , D. Vacuška [-] , M. Hošek [-] (84. Z. Bártů [-] ) - M. Axman [-] (12. J. Kalášek [-] ) , S. Křivánek [-] , P. Tesař [-] - F. Kříž [-] , T. Süssenbek [-] (62. Z. Koutný [-] ) -

ŽK: 17. F. Kříž .
Hráči zápasu: L. Dvořák - M. Hošek .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: KŮRKA Jaroslav - STRAKA Karel, MASOPUST Václav.