1.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2021-2022

--

Ledeč nad Sázavou podlehla doma Polné

24. F. Gramer - 23. A. Průcha , 27. J. Mužík (p.) , 43. F. Gramer (vl.)
12

Přibližně stovka diváků viděla o víkendu zajímavé utkání ve Světlé nad Sázavou mezi "domácí" Ledčí nad Sázavou a hosty z Polné. Vedení se díky branky Adama Průchy ujali ve 23. minutě hosté. Domácí ale odpověděli vzápětí. Hned ve 24. minutě vyrovnal Filip Gramer. Ve 27. minutě ovšem ledečští fotbalisté faulovali ve vlastním pokutovém území a nemohlo následovat nic jiného než pokutový kop. Ten s přehledem proměnil hostující Mužík a hosté se tak ujali vedení 2:1. Pojistku v podobě třetí branky ve 43. minutě ale sami nepřidali, vlastním gólem nešťastně upravil skóre na 1:3 domácí Filip Gramer. V druhé půli již žádná branka nepadla a tak všechny body si odvezli fotbalisté Polné.