8.kolo, Pardubický | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

7. R. Ráb , 21. M. Hodr , 27. P. Pavlák , 41. M. Hodr , 66. R. Ráb , 74. J. Blažek (p.) , 79. P. Pavlák , 90. M. Hodr - J. Blažek (vl.)
5

Libchavští fotbalisté přivítali na domácí půdě rezervu Lanškrouna. Během prvního poločasu vstřelili domácí hned čtyři branky a náskok postupně navýšili ve druhé půli. Soupeře rozstříleli 8:1. Kromě vysoké výhry mohou slavit zisk tří bodů a také hattrick Matěje Hodra.

Za poskytnuté fotografie děkujeme Veronice Moravcové!

TJ Sokol Libchavy
Petr Pavlák, hráč: Už od začátku jsme se do soupeře pustili s vervou, ale bohužel jsme pálili i 1000% šance. Občas jsme však potrestali, takže jsme si vytvořili do poločasu bezpečný náskok 4:0. Nutno však říct, že hosté mají mladý a kvalitní tým, který nám v kombinacích občas pořádně zatápěl, takže určitě mají do budoucna na čem stavět. My však byli opět hladoví a soupeře jsme šetřit nehodlali, takže jsme přidali další krásné branky a spoustu toho ještě nevyužili. V zápase jsme snad vytvořili rekord v počtu offsidů, protože těch bylo opravdu nespočet. To jsem dlouho neviděl. Výsledek měl být určitě dvouciferný, ale hosté se snažili do poslední minuty.

N. Hubálek [-] - P. Pavlák [-] , R. Ráb [-] (74. M. Němeček [-] ) , M. Hodr [-] , M. Jetmar [-] , P. Flídr [-] , J. Boštík [-] (60. D. Hájek [-] ) , R. Žídek [-] , F. Horníček [-] , J. Blažek [-] (87. M. Abrahám [-] ) , M. Šrom [-] (84. M. Motyčka [-] )