8.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2021-2022

--

--

Utkání rozhodla jediná branka

2

Česká Třebová přivítala na domácím hřišti hráče Jisrky Litomyšl. Celé utkání rozhodla jediná branka, kterou vstřelili hosté už v prvním poločase. Tři body tak míří přes kopec do Litomyšle.

Rozhodnutí přišlo už v prvním poločase

Rozhodující gól utkání viděli diváci již v 17. minutě. Přihrávka Ladislava Severy z pravé strany prošla celým malým vápnem, kde na zadní tyči číhal nehlídaný Jan Štoudek, který se tváří v tvář brankáři nemýlil a rozhodl tak celé utkání - 0:1.

FK Česká Třebová
Jakub Truhlář, hráč: Vyrovnané utkání, ve kterém jsme jako domácí měli herní převahu. Hosté hrozili hlavně z brejků, ze kterého dali branku a také ze standardních situací. Nedokázali jsme si z herní převahy bohužel vypracovat žádnou gólovou šanci.

J. Truhlář [-] - F. Herclík [-] (84. J. Flídr [-] ) , J. Jiřánek [-] , V. Langer [-] (71. K. Klumpar [-] ) , Z. Vaňous [-] , P. Müller [-] , L. Sejkora [-] (46. V. Novotný [-] ) , F. Grepl [-] , D. Štos [-] , J. Deml [-] , L. Roušar [-]