Jelínek Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rajhradice - MS Brno 1:1 (0:0) 11.11. 10:30 -
Troubsko - Hroznová Lhota 1:4 (0:4) 28.10. 14:00 -
Boskovice - MS Brno 4:0 (0:0) 01.10. 15:30 -
Ráječko B - Svitávka 2:1 (1:1) 10.09. 17:00 -
Ivančice - Soběšice 1:0 (1:0) 01.09. 17:30 -
Podolí - Nikolčice 2:2 (1:0) 12.08. 17:30 -
Ráječko B - Babice 4:2 (2:0) 10.06. 17:30 -
Soběšice - Tišnov 2:1 (1:0) 03.06. 17:00 -
Bystrc - Lednice 4:1 (2:0) 27.05. 17:00 -
RAFK - Kohoutovice 2:2 (1:1) 13.05. 17:00 -
Šlapanice - Rájec-Jestřebí 2:2 (0:1) 06.05. 16:30 -
V. Bílovice - V.Němčice 5:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Žebětín - Slatina 0:3 (0:1) 22.10. 15:00 -
Rájec-Jestřebí - Rajhradice 3:3 (0:0) 09.10. 15:30 -
Vev. Bítýška - Medlánky 1:4 (0:0) 24.09. 16:00 -
Rosice B - Božice 4:1 (3:1) 17.09. 16:00 -
Rudice - Ráječko B 4:1 (4:0) 11.09. 16:30 -
Zastávka - M. Krumlov 1:1 (1:0) 04.09. 16:30 -
Medlánky - Lelekovice 2:1 (0:0) 13.08. 16:30 -
Ráječko B - Vilémovice 3:7 (0:3) 11.06. 17:00 -
Slovan - Kunštát 0:1 (0:0) 04.06. 14:00 -
Jevišovice - Pohořelice 0:0 (0:1) 22.05. 14:00 -
Miroslav - Višňové 2:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Bohdalice - Boskovice B 3:0 (1:0) 30.04. 16:30 -
Lelekovice - Babice 0:3 (0:2) 24.04. 16:00 -
Svitavy - Městec 5:2 (2:1) 17.11. 13:00 -
Lanškroun - Moravská Třebová 3:1 (2:0) 03.11. 18:00 -
Č. Třebová - H. Ředice 0:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Moravany - Třemošnice 1:0 (1:0) 24.10. 14:30 -
Jablonné - Bystré 5:0 (2:0) 10.10. 15:00 -
Svitavy - Třemošnice 3:1 (2:1) 03.10. 15:00 -
Lanškroun B - Sloupnice 1:1 (1:0) 26.09. 15:30 -
Č. Třebová - Litomyšl 0:1 (0:1) 18.09. 15:30 -
Mýto B - Letohrad B 1:3 (0:3) 05.09. 17:00 -
Žamberk - Jiskra 2:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Březová nad Svitavou - Sloupnice 0:1 (0:0) 28.08. 17:00 -
Skuteč - H. Jelení 0:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Žichlínek - Lanškroun B 1:1 (0:0) 14.08. 17:00 -
Jaroměřice - Bystré 2:2 (1:1) 08.08. 16:00 -
D. Újezd B - Pomezí 4:3p. (2:0) 03.10. 15:00 -
Jablonné - Opatovec 1:2p. (0:1) 27.09. 15:30 -
Semanín - Moravská Třebová B 2:1 (2:0) 20.09. 16:00 -
Letohrad B - Tatenice 3:0 (2:0) 05.09. 10:15 -
Svitavy B - Rosice 0:1 (0:1) 08.08. 17:00 -
Lipovec - Kobeřice 1:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Slovan - Želešice 2:3 (0:2) 02.11. 14:00 -
Rohatec - Milotice 2:3 (0:2) 27.10. 14:30 -
Lednice - Vyškov B 1:5 (0:2) 12.10. 15:00 -
Vacenovice - Kozojídky 3:1 (1:1) 05.10. 15:00 -
Zbraslav - Soběšice 3:2 (1:2) 29.09. 13:00