11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

--

Kovářov nadělil Včelnici šest branek

17. L. Rak , 47. M. Brůžek (p.) , 51. L. Holub , 52. L. Sedlák , 61. M. Brůžek , 84. L. Rak
15

Kovářov se na svém hřišti v tomto utkání opravdu vyřádil, když nadělil Nové Včelnici šest branek. Tři body tak zůstaly doma.

Kovářov potěšil diváky, když jako první vstřelil branku

Domácí hned od začátku nepouštěli soupeře do šancí. V 17. minutě domácí prvně změnili skóre po pěkné akci Patáka, který dal pas na Raka a ten svůj náběh proměnil - 1:0. Do konce prvního poločasu, už ale žádná další branka nepadla a do šaten se odcházelo s jednogólovým náskokem domácího Kovářova.

Pětigólová nadílka hostující Včelnici během druhého poločasu

Ve druhém poločase hned v 47. minutě proměnil penaltu Brůžek a stav se tak měnil na 2:0. Následně v 51. minutě dostal Holub po levé straně balón a nemýlil se - 3:0. Minutu na to se prosadil univerzál domácího mužstva Sedlák a přečíslil tak na 4:0. V 61. minutě po pěkné akci Růzhy z pravé strany se opět prosadil Brůžek a Kovářov si tak vytvořil náskok pěti branek. Poslední gól tohoto utkání padl v 84. minutě, kdy se znovu prosadil Rak. Hostující Včelnice tak dostala od Kovářova výprask v podobě šesti gólů. V předposledním kole podzimní části čeká Kovářov nelehký soupeř na hřišti v Čekanicích a to Meteor Tábor. Včelnice přivítá na svém hřišti hráče ze Čtyřech Dvorů.

TJ ZD Kovářov
Jiří Jaroš (trenér): Pomalu se dáváme dohromady, ofenzíva už je jakž takž sesednutá, takže už nám to začalo fungovat, kluci začali dávat góly. Byli jsme produktivní, proměňovali jsme šance, hráli jsme dobře dopředu. Zvládli jsme to s nulou, což je pro nás důležité a hlavně pro gólmana, který má formu jako hrom a chytá výborně.

V. Baštýř [-] - J. Paták [-] , P. Jarošík [-] (79. J. Hrdlička [-] ) , F. Škoch [-] , J. Novák [-] , V. Růzha [-] , L. Rak [-] (87. M. Koška [-] ) , L. Holub [-] (60. M. Kvasnička [-] ) , T. Janeček [-] (74. L. Faukner [-] ) , M. Brůžek [-] , L. Sedlák [-] (89. M. Kubíček [-] )