--

--

--

10

Zápas v Břeclavi skončil dělbou bodů. Hosté duel otočili, ale domácí nakonec získali bod.

Domácí po půli vedli

Hosté po přestávce srovnali

TJ Sokol Tasovice
Václav Dvořák (trenér): V zápase jsme udělali několik chyb, které soupeř ve dvou případech potrestal. Jestliže jsme znovu otočili pro nás nepříznivý poločasový výsledek je jistě pozitivní. Na druhou stranu platí, že se na každý gól hrozně nadřeme a o to větší škoda je, že jsme nedotáhli zápas do vítězného konce, nemluvě o neproměněné penaltě pár minut před koncem. Bod z venku bereme i když všichni cítíme, že mohli být i tři.