34. M. Garčic , 39. P. Lapeš , 70. J. Pazdera - 7. J. Kučera (p.)
9

Hosté vedli, ale domácí skóre třemi brankami otočili.

Domácí po půli vedli

Úvod patřil hostům, kteří měli lepší pohyb a domácím zatápěli. Svoji převahu korunovali i brankou. V 7. minutě zápasu hosté dostali možnost pokutového kopu a ten proměnil Jindřich Kučera - 0:1. Poté se postupem času začala hra srovnávat. Domácí zjednodušili hru a ještě do přestávky skóre otočili. Ve 34. minutě Garčic vracel z voleje míč do velkého vápna a ten zapadl do sítě - 1:1. Za dalších pět minut se dostal do brejku Lapeš a bombou z úhlu propálil Mazánka - 2:1. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté mohli po přestávce srovnat, ale Koukal vytáhl parádní zákrok. V 70. minutě domácí uklidnil Pazdera po standardní situace - 3:1.

TJ Sokol Tasovice
Václav Dvořák (trenér): Na začátku jsme soupeři nechali hodně místa a ten toho využil. Pak se to zlomilo, začali jsme více nakopávat, šli více do těla a získali na hřišti více místa. Fyzicky i psychicky to bylo hrozně těžké utkání.

J. Koukal [-] - P. Lapeš [-] (93. J. Jeřábek [-] ) , R. Švarc [-] , M. Blahoudek [-] , L. Hrazdílek [-] (60. M. Jeřábek [-] ) , P. Pacula [-] , J. Vašina [-] , D. Odehnal [-] , M. Garčic [-] , P. Horáček [-] (69. T. Cihlář [-] ) , J. Pazdera [-]