Žďár bere tři body

8

Domácí využili výhodu domácího prostředí a berou tři body.

V prvním poločase branka nepadla

Do utkání domácí vstoupili aktivně, ale za celý první poločas jsme si nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Většina akcí končila na hostující obraně a nebezpečné centované míče si cestu do branky také nenašly. Hosté se k ohrožení naší branky dostávali sporadicky, a tak bezgólový stav byl objektivním vyjádřením sil na hřišti.

Domácí po přestávce rozhodli

Druhá půle se podobala na vlas té první. Rozhodnutí tak přinesla závěrečná čtvrthodina hry. V 77. minutě domácí zahrávali z dvaceti metrů přímý kop, ke kterému se postavil Šerý a s pomocí hostující teče zapadl míč do ždírecké sítě - 1:0. Definitivní tečku za zápasem pak udělal do rozhozené hostující obrany v nastaveném čase Dvořák po krásné náhrávce Severy - 2:0.

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Petr Nedvěd (trenér): Hráli jsme špatně a myslím si, že se na fotbal nedalo moc dívat. Byli jsme šťastnějším týmem, určitě ne lepším.

T. Jícha [-] - P. Fiala [-] , T. Peňáz [-] , P. Severa [-] , M. Zažímal [-] , S. Švoma [-] (61. J. Henzl [-] ) , D. Požár [-] , L. Trojánek [-] (46. R. Kunstmüller [-] ) , M. Šerý [-] (87. J. Dvořák [-] ) , Č. Vitásek [-] , R. Sodomka [-] (80. O. Růžička [-] )