38. M. Blahuta , 54. M. Pecuch (p.) - 36. D. Tkáč
5

Ve 4. kole MSFL přivítali domácí rezervu prvoligového Zlína

Poločas byl nerozhodný

Od úvodního hvizdu spustili hosté svou útočnou lavinu. Už v 10. minutě zachránilo domácí jenom břevno po dělovce Nečase. Hosté se neradovali z gólu ani ve 13. minutě po střele Bobčíka, kterou stačil Moravec vykopnout z brankové čáry. V 15. minutě rozehrál Nečas rohový kop, ukázková hlavička Hrdličky však skončila jenom na horní síti domácí svatyně! Hrdlička se neradoval z gólu ani v 18. minutě, s jeho pumelicí si skvěle poradil gólman Baránek. Domácí se do první šance dostali až ve 33. minutě, brankář Bachůrek však stačil lob Blahuty vyrazit na rohový kop. Ve 36. minutě potrestal kiks domácího Vrány střelou do prázdné branky Tkáč a hosté šli do vedení – 0:1… Jejich radost   však netrvala dlouho. Ve 38. minutě založil nádhernou útočnou akci domácích Massaniec, na jeho nadýchaný centr si naskočil Blahuta a jeho parádní hlavička posunula ukazatel skóre na – 1:1! Před poločasovou přestávkou měli hosté ještě jednu gólovou šanci, střela Bobčíka z přímého kopu však skončila jenom na dobře postavené domácí zdi.

Domácí rozhodli v úvodu druhé půle

Do 2. poločasu nastoupili domácí v pozměněné sestavě a hra se vyrovnala. V 54. minutě se po faulu hostujícího gólmana na domácího útočníka Latku kopala penalta a Pecuch nezaváhal – 2:1! S takovým obratem hosté nepočítali. Domácí byli blízko dalšímu gólu v 56. minutě, po akci Rubého však střela Rončky v síti neskončila. V 70. minutě měli hosté příležitost stav utkání vyrovnat, střela Hellebranda z přímého kopu však neprošla domácí zdí. Pojistit své vedení mohli domácí v 86. minutě po akci Rončky a jeho centru však Latkovi balón z nohy uskočil…  Stav se nezměnil ani v 89. minutě, dalekonosný lob Rubého přes vybíhajícího gólmana Bachůrka jenom těsně minul cíl. Už v nastaveném čase ještě viděl po brutálním zákroku na domácího Wybraniece červenou kartu Kulíšek! Po závěrečném hvizdu se tak domácí radovali ze svého prvního vítězství!

autor: Petr Krömer

FC Dolní Benešov
Marcel Melecký:: „První poločas byl z naší strany doslova strašidelný, když jsme hostům nabídli šest šancí. Kdyby nám soupeř dal z nich dva góly, tak bychom asi zápas nezvládli. Přesto jsme jim ještě po nevídaném kiksu gól doslova darovali. Naštěstí jsme se za minutu po centru Massaniece a nádherné hlavičce Blahuty vrátili do hry. Ve 2. poločase jsme po změně v sestavě hru vyrovnali a po faulu hostujícího gólmana na Latku dal Pecuch z penalty gól a ten se nakonec ukázal jako vítězný“!

FC TRINITY Zlín B
Martin Juřička:: „Viděli jsme dva rozdílné poločasy, v tom prvním jsme měli více gólových šancí, bohužel jsme je neproměnili. Ve 2. poločase fotbalové krásy ubylo, už jsme se nedokázali prosadit, my jsme technické mužstvo a ten agresivní fotbal nám nesedí. Domácím tak zůstaly všechny body“!

V. Baránek [-] - J. Koňařík [-] (20. A. Rončka [-] ) , D. Skroch [-] , V. Wojatschke [-] (46. M. Pecuch [-] ) , F. Labuda [-] (46. P. Latka [-] ) , J. Vrána [-] (46. A. Karčmář [-] ) , M. Blahuta [-] (50. F. Benc [-] ) , T. Moravec [-] , P. Rubý [-] , J. Massaniec [-] , N. Wybraniec [-]

Š. Bachůrek [-] - T. Slovák [-] (67. F. Jura [-] ) , M. Nečas [-] , F. Němeček [-] , D. Tkáč [-] (76. T. Uhřík [-] ) , L. Hrdlička [-] (76. V. Mlýnek [-] ) , M. Mlýnek [-] (55. J. Hellebrand [-] ) , L. Bobčík [-] , J. Pafka [-] , P. Kulíšek [-] , R. Pobořil [-] (67. O. Strachoň [-] )

ŽK: 83. A. Karčmář - 89. J. Hellebrand , 90. P. Kulíšek . ČK: 92. P. Kulíšek .
Počet diváků: 104. Rozhodčí: Vejtasa Simon - PÁRAL Roman, POSPÍŠIL Pavel.