31. M. Debellis , 34. V. Vyleta (p.) - 23. M. Douděra
12

Souboj dvou Slavií ovládla ta méně známější, která otočila duel s béčkem Slavie Praha.

Hosté šli do vedení, domácí otočili

Hosté vstoupili do utkání aktivněji. Neprve pálil Zeronik z dobré pozice přímo doprosřed brány, poté neuspěl Toula v samostatném úniku na brankáře Cháru. Ve 23. minutě poslal Labík přihrávku ze strany do vápna a Martin Douděra tvrdou a přesnou střelou překonal Cháru, 0:1. Ve 31. minutě se do rychlého brejku dostali domácí a vybíhajícího gólmana Sirotníka střelou po zemi k tyči překonal Martin Debelis. 1:1. Ve 34. minutě fauloval ve vápně Labík domácího útočníka a byla nařizena penalta. K té se postavil Václav Vyleta a proměnil, 2:1. Domácí byli v euforii a mohli přidat i třetí branku, ale proti střele Debelise se vyznamenal Sirotník.

Pozorná domácí obrana se zasloužila o tři body

Ve 49. minutě se v dobré pozici objevil hostující Toula, ale zakončoval nedůrazně. O chvíli později pálil Zeronik, ale našel jen rukavice brankáře Cháry. V závěru to hosté zkoušeli centrovanými míči do vápna, ale domácí obrana byla bezchybná a utkání skončilo výhrou domácích.

Zdroj: Web SK Slavia Praha