Langmajer Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mar. Lázně B - Trstěnice 3:1 (2:0) 13.04. 14:30 -
Dvorec - Přeštice 1:8 (1:3) 29.03. 10:15 -
Teplice B - Kolín 2:1 (1:1) 24.03. 11:00 -
Ostrov - Hv. Cheb 4:0 (1:0) 09.03. 14:30 -
Hv. Cheb - Hřebeč 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Králův Dvůr - Písek 1:5 (1:1) 04.11. 10:30 -
Dobřany B - Vstiš 4:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Meteor - Újezd 2:1 (1:0) 22.10. 10:15 -
Kolín - Zápy 2:2 (0:1) 07.10. 10:30 -
Hradec B - Mantov 1:2 (1:0) 24.09. 16:30 -
Chotěšov B - Dobřany B 5:1 (0:1) 24.09. 10:15 -
Vltavín - Povltavská FA 1:1 (1:0) 23.09. 10:15 -
Chrudim B - Dobrovice 1:2 (1:1) 17.09. 16:00 -
Písek - Motorlet 2:0 (1:0) 09.09. 10:15 -
K. Vary - Táborsko B 3:2 (2:0) 02.09. 18:00 -
Slavia B - Králův Dvůr 3:0 (2:0) 13.08. 10:15 -
Sp. Poříčí - Klášter 12:0 (7:0) 17.06. 10:30 -
Benešov - Brozany 1:2 (1:1) 10.06. 10:15 -
Žákava B - Sp. Poříčí 1:4 (1:3) 04.06. 17:00 -
Kladno - Č. Brod 1:1 (0:0) 27.05. 10:15 -
Ústí - Kolín 2:2 (2:2) 20.05. 10:30 -
Chlumec - Jablonec B 3:2 (1:1) 07.05. 10:15 -
Zápy - Přepeře 4:1 (1:0) 03.05. 17:00 -
Nepomuk B - Dvorec 2:1 (1:0) 26.04. 18:00 -
Chlumčany B - Merklín 0:4 (0:1) 23.04. 14:00 -
K. Vary - Sokolov 2:0 (1:0) 21.04. 18:00 -
Žákava B - Merklín 3:5 (2:3) 16.04. 17:00 -
Březová - Kosmonosy 1:2 (0:2) 15.04. 10:15 -
Klášter - Kasejovice 1:2 (0:0) 25.03. 11:00 -
Velvary - Chlumec 2:1 (2:0) 18.03. 15:00 -
Písek - Dynamo B 1:2 (0:1) 04.03. 10:15 -
Králův Dvůr - Dynamo B 2:0 (1:0) 12.11. 10:30 -
Hradec B - Přeštice 2:5 (1:2) 30.10. 14:00 -
Písek - Admira 0:2 (0:0) 28.10. 17:00 -
Letiny - Záhoří 6:2 (5:0) 09.10. 12:00 -
Březová - Č. Lípa 0:0 (0:0) 24.09. 10:15 -
Teplice B - Živanice 3:2 (2:2) 18.09. 11:00 -
Sokolov - Zbuzany 0:2 (0:1) 10.09. 10:15 -
Letiny - Zdemyslice 0:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
Záluží - Merklín 2:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Lužany - Chlumčany B 3:0 (1:0) 21.08. 17:00 -
K. Vary - Bohemians B 2:0 (1:0) 06.08. 18:00 -
D. Lukavice - Záluží 4:1 (3:0) 19.06. 17:00 -
Pardubice B - Teplice B 1:1 (1:0) 01.06. 17:00 -
Merklín B - Záluží 0:4 (0:2) 29.05. 14:00 -
Stod - Sp. Poříčí 1:2 (1:0) 28.05. 17:00 -
Motorlet - Vltavín 3:0 (1:0) 27.05. 18:00 -
Sedlčany - Mar. Lázně 4:2 (2:0) 01.05. 17:00 -
Radkovice - Seč 0:5 (0:4) 30.04. 17:00 -
Zbuzany - Přepeře 0:2 (0:1) 23.04. 10:15