25.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Po čtyřgólové druhé půli urval vítězství Chodský Újezd

0

dva poločasy, jako den a noc.. I tak může zápas vypadat, přesvědčili se o tom Vranov a Chodský Újezd B..

Pojďme se podívat, jak to vypadalo...

Bezbranková, ale na šance pestrá půle

Podmínky pro zápas byly mnohem příjemnější než v minulém týdnu, a to se promítlo i do tempa hry. Již od začátku se hrál pohledný fotbal a zápas začal velmi pěkně.

První poločas se nesl v duchu pálení šancí. Ne že by se týmy nedokázaly dostat do šestnáctky soupeře a zahrozit, slovo ale měli brankáři a nepřesné pokusy.

Trochu více zahazoval čance Vranov, ale Chodský Újezd rozhodněnezahálel a snažil se v tomto směru svého soupeře dohnat. Místy to na obou stranách už zavánělo gólem, chybělo ale ono potřebné štěstíčko..

První poločas tedy skončil bez branek a všichni doufali, že se to ve druhé půli zlomí....

Čtyři góly - daň za první poločas

A stalo se. Hned na úvod druhé pětačtyřicetiminutovky přispěchal s gólem Chodský Újezd. Ve 47. minutě otevřal skóre zápasu Patrik Greneš. Útočník Újezdu nastřelil tyč, míč se odrazil k Patrikovi Grenešovi a ten už dokázal míč umístit mezi tři tyče.

A Chodský Újezd byl při chuti, byl na chvíli o něco aktivnějším celkem, a to dokázal zužitkovat. V 61. minutě se dokázal prosadit Josef Pikl, a tím zvyšoval náskok svého týmu již na 2:0.

Kdo čeka, že se tím zápas zlomí, byl na omylu.

Pavel Spievak z Vranova promíchal formací, posunul stopera na kraj zálohy a to se ukázalo jako skvělý tah, stoper se mu totiž odvděčil dvěmi trefami.

V 64. minutě se Jan Spievak prosadil poprvé a snižoval tak na 1:2 z pohledu domácích. Tím dal Vranovu šanci a motivaci.

Byl to ale o tři minuty později opět Jan Spievak, kdo skóroval. Zařídil tak svému týmu vyrovnání a hrálo se od začátku.

Do konce zápasu se pak už nikdo neprosadil, a tak zápas dospěl až k penaltovému rozstřelu...

Chodský Újezd podržel brankář a ve Vranově zůstal jen bod

Jako první se k penaltě postavil hráč Chodského Újezdu, bránu však přestřelil.

Vranov měl v zápetí šanci potvrdit a tak se také stalo, ujal se pomyslného vedení 1:0.

Dále ale už to bylo v režii hostí. Újezd už proměňoval, kdežto Vranov se prosazovat nedokázal i díky brankáři hostů, který svůj tým bezesporu podržel.

Poslední pokutový kop ze série se už kopat nemusel, jelikož už bylo rozhodnuto.

Vranv tak na domácím hřišti ubojoval "pouze" bod..

TJ Jiskra Vranov
Ppavel Spievak: Zápas byl vcelku vyrovnaný, první poločas se nesl v duvhu neproměněných šancí, je škoda že se nějaká neujala. Ve druhé půli se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, tak jsem to na hřišti trochu protočil, dal stopera na kraj zálohy a ten dal následně dva góly. Penalty nám bohužel nevyšly, nakonec máme alespoň ten bod..

TJ Chodský Újezd B
Jaroslav Šroubek: Duel to byl vyrovnaný, na obou stranách byl větší počet neproměněných šancí, a to hlavně v první půli. Ve druhé půli jsme přišli o slibně vypadající náskok, naštěstí jsme to ale uhráli v penaltách a bereme dva body.

T. Kůstka [-] - M. Budek [-] - P. Majerčák [-] , M. Šůs [-] , J. Spievak [-] , P. Spievak [-] , K. Kotora [-] , J. Šubrt [-] , S. Šimek [-] , T. Barančík [-] , J. Petřina [-]

V. Raba [-] - P. Dovzhansky [-] , V. Kotek [-] , P. Gerneš [-] , P. Štěrba ml. [-] , L. Zajíc [-] , P. Šiler [-] , P. Urbánek [-] , J. Šroubek [-] , P. Štěrba [-] , J. Zivčák [-]

Místo: Vranov. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Volák Vítězslav - SCHMID Rudolf (N), SLIVONĚ Radek (N).