26.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Zápas TJ Sokol Bernartice TJ Hraničář Částkov B dospěl až k penaltám

0

Oba poločasy v zápase mezi Bernarticemi a Částkovem skončily 2:2, nakonec se však po penaltách radovali domácí.

Částkov dotáhl ztrátu

V posledním kole IV.A třídy OP se proti sobě postaliy osmé Bernartice a čtvrtý Částkov.

Do vedení šli domácí už v osmé minutě, když se trefil útočník Karel Moravec. Bernarticím gól pomohl a dostaly se trochu do klidu. Pouze dalších deset minut potřebovali domácí k navýšení svého náskoku na dvě branky.

V 18. minutě se podruhé mezi střelce tohoto zápasu zapsal Karel Moravec.

Hosté se ale nevzdávali a dostávali se do šancí. Jednu z nich se povedlo ve 29. minutě přetavit v gól Martinu Smolíkovi, který dal kontaktní branku a Částkov zvyšoval obrátky.

Hostům se povedlo ještě do konce prvního poločasu srovnat stav, ve 43. minutě vsítil gól Lumír Morgenstein.

Oba týmy tedy odcházely do šaten za nerozhodného stavu 2:2...

Druhá půle nerozhodla

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce šli hosté poprvé do vedení. V 67. Minutě byla nařízena penalta proti Bernarticím, exekuce se ujal Roman Hrabovský a ten byl neomylný.

Částkov se ale neradoval dlouho, za pouhé tři minuty byl stav srovnán. V 70. minutě se trefil potřetí Karel Moravec a dokonal tak hattrick.

Nebylo to ale vše, co si pro nás útočník Bernartic přichystal. Za pouhých 5 minut skóroval Karel Moravec počtvrté a opět překlopil vedení na stranu domácích.

Částkov se ale nevzdával a odmítal opustit poslední kolo bez získaného bodu. V 80. minutě se mu povedlo vyrovnat, to když podruhé v zápase skóroval Lumír Morgenstein.

I po druhé půli tedy bylo skóre vyrovnané - 4:4 -  a tak přišly na řadu penalty.

Bernartice urvaly bod navíc

V penaltovém rozstřelu se více dařilo domácím.

Celkově se jim povedlo proměnit všech pět pokutových kopů, kdežto Částkovští uspěli pouze 3x.

A tak Bernartice dokázaly vyhrát v penaltovém rozstřelu 5:3 a celý zápas nakonec ovládli 5:4 a se sezónou se loučí vítězně...

ohlas bude doplněn

TJ Sokol Bernartice
- P. Habart [-] , F. Hofman [-] (76. J. Bachroň [-] ) , J. Habart [-] , J. Chmelíř [-] (67. J. Kocourek [-] ) , M. Šika [-] , J. Šika [-] , A. Novák [-] , Š. Szitaš [-] (79. M. Bogaš [-] ) , P. Pinta [-] (55. J. Habart [-] ) , K. Moravec [-] , J. Klinka [-]

TJ Hraničář Částkov B
L. Lebeda [-] - R. Hrabovský [-] , T. Kopecký [-] , M. Smolík [-] (55. M. Uhlíř [-] ) , L. Morgenstein [-] , D. Burda [-] , D. Belliak [-] , M. Špaček [-] , J. Nekola [-] , A. Pavlíček [-] , O. Cízl [-]

ŽK: 35. J. Chmelíř - 23. R. Hrabovský , 35. A. Pavlíček , 51. J. Nekola , 60. O. Cízl .
Místo: Bernartice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: ŠIMEK Jakub - HAJTMAN Jaroslav (N), MIHÁL Jakub (N).