26.kolo, Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Chodová Planá B doma padla s Vranovem

0

Poslední kolo nám přineslo Duel mezi domácí Chodovkou a Vranovem. Oba týmy neměly co ztratit, střetnutí však vyšlo lépe pro hosty.

Pojďme se na to podívat...

Poklidný náskok Vranova

První poločas se nesl v duchu jednoznačného skóre pro Vranov.

V 10. minutě otevřel skóre zápasu hostující Jan Spievak, a navázal tak na kvalitní výkon (2+0) z předešlého zápasu.

Diváci čekali jen chvilku a dočkali se další trefy. O deset minut později, v minutě dvacáté, se trefil Jan Petřina.

Vranov nepolevoval a moc toho Chodovce nedovolil, za šest minut, v minutě 26., se totiž trefil podruhé Jan Petřina. Petřina se tedy v posledním kole ligy rozestřílel.

Vranov tak vedl již 3:0 a začal zápas ovládat.

Zmar a lehký zmatek Chodové v obraně pak za deset minut stvrdil vlastním gólem Marek Černohorský a to už hosté vedli o čtyři branky.

V první půli tedy Vranov jasně dominoval...

Chodovka zabrala

Chodová Planá zabrala, zpřesnila rozehrávku, zrychlyla pohyb. A neslo to ovoce.

V 56. minutě snižoval na 1:4 Rudolf Mojžíš a vykřesal tak naději pro domácí.

Jenže Vranov měl jiné plány. V 65. minutě vsítil branku druhý ze Spievaků v sestavě Vranova, Pavel Spievak. Vrátil tak hostům náskok čtyřech gólů.

Opět se nehrálo dlouho bez gólu, v 78. minutě opět snízžili domácí zásluhou Radka Spěváčka na 2:5.

To už ale bylo vše, co se odehrálo. Chodovka tak doma padla s Vranovem 2:5

ohlas bude přidán

TJ Slavoj Chodová Planá B
F. Galba [-] (46. R. Spěváček [-] ) - P. Bobek [-] , M. Mastný [-] , M. Černohorský [-] , Z. Rolko [-] (46. R. Mojžíš [-] ) , J. Rožumberg [-] , L. Hybšt [-] (46. M. Mastný [-] ) , T. Sykal [-] , R. Krejza [-] , J. Benedikt [-] , S. Hybšt [-]

TJ Jiskra Vranov
T. Kůstka [-] - M. Budek [-] , P. Harančík [-] - P. Majerčák [-] , M. Šůs [-] (68. V. Plocar [-] ) , J. Spievak [-] , P. Spievak [-] (46. J. Klauber [-] ) , K. Kotora [-] , J. Šubrt [-] , T. Barančík [-] , J. Petřina [-]

Místo: Chodová Planá. Rozhodčí: Chval Pavel - ABRAMČUK Jiří (N), MATYS Miroslav (N).