6.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2020-2021

Zápas nevalné úrovně pro sebe urvala Melč

28. O. Chreno , 73. O. Chreno , 90. M. Martínek (p.)
19

Melč porazila Jakartovice o tři branky.

Melč se dostala do vedení

V zápasu nevalné úrovně vyhrála Melč zcela zaslouženě. Do vedení se dostala ve 28. minutě, když kapitán Martínek utekl po lajně, a našel na rohu pětky zcela volného Chrena, jenž nadvakrát dopravil balon do sítě – 1:0. Další šanci se vyskytl domácí Chreno, ale šanci mu zlikvidoval Janech. Stejně se vedlo i Martínkovi, jehož přímý kop vytáhl Janech na rohový kop. Jakartovice mohly srovnat na konci poločasu, když byl ve vápně faulován Pekárek, ale pokutový kop zkušenému Pluschkovi vyrazil brankář Lebeda, a i následnou dorážku Lebeda vykopl do bezpečí.

Melč v závěru zápasu pojistila výsledek dvěma góly

I ve druhém poločase pokračovala hra nevalné úrovně. Jakartovice byly sice opticky lepší na balónu, ale k žádné vyložené šanci se za celý druhý poločas nedostaly. Góly tak dávala jen domácí družina. Druhou branku přidala Melč až dvanáct minut před koncem, když Prda posunul míč na Martínka, který krásně vydláždil ulici pro Chrena, jenž obstřelil brankáře Janecha – 2:0. Třetí branku přidala domácí družina v samém závěru utkání, když ve vápně byl sražen Gašparik, a nabízenou pentli v pohodě Martínek umístil nechytatelně k tyči – 3:0.

Melč hraje příští zápas v Dolních Životicích. Jakartovice změří síly doma se Závadou.

TJ Sokol Melč
Michal Martínek (kapitán): Zápas měl úroveň poslední třídy, kdy se jenom nakopávalo a hra postrádala všechny parametry, co může fotbal postrádat. I přes katastrofální hru, jsme si výhru zasloužili, protože jsme měli více šancí. Vyzdvihnout bych chtěl výkon hostujícího gólmana Janecha.

FK Jakartovice
Josef Martínka (trenér): Všechno špatně. Oni hráli špatně, my ještě dvakrát hůře. Naše hra je tragická, chceme hrát jednoduše, ale nedokážeme si slušně přihrát a zbytečně vymýšlíme složitosti.

J. Lebeda [-] - O. Chreno [-] (88. J. Matýsek [-] ) , M. Martínek [-] , D. Ladner [-] (61. O. Wáleczek [-] ) , F. Mikulinec [-] , P. Skopalík [-] (35. P. Hora [-] ) , P. Prda [-] , J. Gašparik [-] , M. Klein [-] , P. Kuča [-] , J. Vlček [-] (73. T. Švihálek [-] )

M. Janech [-] - M. Sváček [-] , J. Hlaváč [-] , F. Havlíček [-] (69. D. Filip [-] ) , O. Šimon [-] , R. Mička [-] , K. Török [-] (86. L. Martinka [-] ) , M. Poštulka [-] , M. Pluschke [-] (83. R. Holub [-] ) , P. Heinzke [-] , D. Pekárek [-]

ŽK: 53. P. Hora , 72. M. Klein - 13. O. Šimon , 15. P. Heinzke .
Hráči zápasu: O. Chreno .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMEŠ Vítězslav - PRETSCH Adam, PAVELEK Karel.