6.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Nejdek doma deklasoval Chodov

12

Souboj 2. s 3. týmem tabulky sliboval velmi zajímavé utkání, nakonec to byla jednostranná záležitost.

Už v první půli Nejdek odskočil

Na Limnici dorazil tým Chodova, který chtěl navázat na bodové zisky z minulých utkání, proti však byl domácí tým Nejdku, který v posledním zápase ztratil body na půdě Žlutic. Vstup do utkání vyšel lépe hostujícímu celku, když už ve 2. minutě otevřel skóre zápasu Ondřej Frána, když využil chyby stopera a zařídil tak vedení svého týmu. Jakoby tento moment uškodil Chodovu, protože pak začal na hřišti kralovat Nejdek. Srovnání přišlo záhy, když v 5. minutě rozvlnil síť hostí Jiří Schlosser, který prošel do vápna a dokázal prostřelit brankáře hostí. Ve 13. minutě se přihlásil o slovo Matěj Šilhan, který využil precizní přihrávky za obranu a dokázal prostřelit brankaře. Třetí gól Nejdku přišel v 16. minutě, když krásnou přihrávku za obranu využil Filip Neudert, který přehodil krásným obloučkem golmana hostí a zvýšil tak na 3:1 Poté se hra ustálila. Hráči na obou stranách si ještě vytvořili několik náznaků šancí, ale do konce první půle gól už nepadl.

Domácí si výhru pohlídali

Vstup do druhé půle vyšel opět lépe domácím, když v 50. minutě přidal 4. gól Jakub Jílek, který tak definitivně dostal nejdecký tým do úplného klidu. Domácí pak zkušeně kontrolovali balón a nepouštěli celek chodovských do nebezpečnějších situací. Sami naopak ještě byli nebezpeční směrem dopředu. V posledních 10 minutách se přihlásil o slovo Filip Neudert, který v 82. minutě zvýšil na 5:1 po dobré kombinace svého týmu. Následně v 85. minutě zkompletoval Filip Neudert hattrick, kterým upravil skóre na konečných 6:1. Nejdek tak na domácí půdě nedal Chodovu nejmenší šancia dokázal tak udržet svého soupeře v tabulce za svými zády.

FK Nejdek
FK Nejdek: Zbyněk Draxal, obránce: Áčko nastoupilo v nové barevné kombinaci, bílomodročerné, hlavně ale se snahou v utkání o druhé místo odčinit předešlé dva nepovedené výkony. Hostující Spartak šel v úvodu do vedení, rychlý gól ale domácí tým neovlivnil, v 15. minutě již svítilo na ukazateli skóre 3:1 pro nejdecký výběr. Druhý poločas herně i pohybově ovládl nejdecký celek, který přidal další tři branky a výkonem se vrátil k povedené části sezóny. Velmi dobře zahrál novic na kraji obrany Filip Rutrle, spolu s jistým Tondou Mandousem. V záloze se po delší době objevil Kuba Valvoda a byl to pro tým velký přínos, spolu s Jirkou Schlosserem předvedli dominantní výkon. V útoku je třeba vyzdvihnout hattrick Filipa Neuderta! Bohužel si myslíme, že tímto kolem byla ukončena podzimní část sezóny, proto bych chtěl poděkovat všem, kteří se podílí na tom, že je nejdecká kopaná už několikátou sezónu ve špičce karlovarského krajského fotbalu. Není to samozřejmost a my si velmi vážíme přínosu každého z vás