1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

--

Gólové hody v Dlouhé Vsi

37. M. Brabec , 43. F. Blažek , 52. L. Tomanec , 59. Z. Kodýdek (p.) - 10. J. Stelzer , 54. M. Stryczek , 65. J. Soupír , 94. P. Vachtl
4

Zajímavé utkání plné šancí přineslo 8 gólů, z toho 4 na každé straně. Po penaltách bere bod navíc Dlouhá Ves.

Poločas plný šancí

První poločas už od úvodního hvizdu nabídl spoustu šancí na obou stranách. Skóre utkání otevřel v 10. minutě hostující Stelzer.

Po pár neproměněných šancích přišlo potrestání od domácích. V 37. minutě skóroval Brabec a gól do šatny v 43. minutě dal Blažek.

Druhý poločas nabídl 5 gólů

Domácí hned po přestávce vlétli na soupeře a v 52. minutě zvýšil na 3:1 Tomanec. Hosté se hned oklepali a po 2 minutách snížil Stryczek.

Tuto desetiminutovku plnou gólů završil gólem z penalty Kodýdek. Chudenice se otřepaly a po většinu druhého poločasu byly lepším týmem.

V 65. minutě snížil na 4:3 Soupír. Hosté si vytvořili velký tlak, pálili jednu šanci za druhou a v hektickém závěru v 94. minutě vyrovnal Vachtl.

Došlo až na sedmou sérii penalt

V tomto dramatickém utkání rozhodly až penalty, kdy sedmou penaltu hostů neproměnil Gottinger a domácí si tak připsali 2 body.

TJ Sokol Chudenice
Stanislav Hodan, kapitán hostů: Sehráli jsme dobré utkání, kdy jsme byli skoro po celý zápas lepším týmem. Mrzí nás naše produktivita. Kdybychom proměnili naše šance, získali bychom všechny 3 body.

TJ Tatran Dlouhá Ves
R. Hanzl [-] - P. Trčan [-] , P. Švajka [-] , M. Kulhánek [-] , L. Tomanec [-] (54. V. Příhoda [-] ) , J. Dryk [-] , F. Blažek [-] (62. D. Klaus [-] ) , Z. Kodýdek [-] , M. Brabec [-] , P. Sperl [-] (75. S. Krůžela [-] ) , O. Goby [-]

P. Bejm [-] - P. Vachtl [-] , M. Stryczek [-] (81. K. Göttinger [-] ) , J. Stelzer [-] , L. Zoubek [-] (90. M. Majer [-] ) , J. Soupír [-] , J. Soupír [-] , J. Rupert [-] , P. Urban [-] , P. Kadlec [-] , S. Hodan [-]

ŽK: 32. Z. Kodýdek , 44. M. Kulhánek , 74. P. Sperl .
Hráči zápasu: M. Brabec - J. Stelzer .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Petličarovský Ivan - STEINBACH Jiří (N), JEŽEK Martin (N).