Petličarovský Ivan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Plánice - Měčín 1:3 (0:2) 24.03. 15:00 -
Vrhaveč - Luby B 2:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Měčín - Chudenice 3:2 (2:0) 05.11. 14:00 -
Vrhaveč - Pačejov 1:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Milčice - Měcholupy B 0:7 (0:2) 29.10. 10:15 -
Budětice - Veřechov 3:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Sušice B - Kolinec 2:1 (0:1) 15.10. 15:30 -
Budětice - Velké Hydčice 0:2 (0:1) 14.10. 15:30 -
Svéradice B - Kašperské Hory 0:13 (0:8) 14.10. 12:30 -
Měčín - Dlouhá Ves 4:2 (1:2) 08.10. 15:00 -
Kolinec - Malý Bor 0:4 (0:1) 07.10. 16:00 -
Dlouhá Ves - Hradešice 2:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Hartmanice - Velké Hydčice 3:3 (1:2) 30.09. 13:00 -
Ježovy - Svéradice B 2:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Kašperské Hory - Budětice 2:1 (0:1) 23.09. 13:30 -
Neznašovy - Spůle 2:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
Nezamyslice - Hradešice 1:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Hradešice - Sušice B 4:1 (2:0) 10.09. 16:00 -
Bolešiny B - Svéradice B 4:2 (2:1) 09.09. 17:00 -
Chudenice - Nezamyslice 3:6 (2:2) 09.09. 14:00 -
Bezděkov - Vrhaveč B 8:2 (4:2) 03.09. 14:00 -
Nezamyslice - Malý Bor 3:4 (1:1) 02.09. 17:00 -
Hrádek B - Budětice 1:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Železná Ruda - Kašperské Hory 2:1 (2:1) 26.08. 17:00 -
Plánice - Malý Bor 1:4 (0:3) 19.08. 14:00 -
Ježovy - Kašperské Hory 5:6 (2:1) 13.08. 17:00 -
Plánice - Kolinec 4:1 (1:1) 15.05. 15:00 -
Sušice B - Strážov 0:3 (0:0) 14.05. 17:00 -
Dlouhá Ves - Sušice B 2:3p. (1:1) 08.05. 17:00 -
Nezamyslice - Měčín 3:1 (2:1) 07.05. 17:00 -
Budětice - Svéradice B 4:1 (3:0) 30.04. 14:00 -
Chudenice - Luby B 3:1 (1:1) 23.04. 14:00 -
Bolešiny B - Běšiny 4:3 (3:1) 17.04. 17:00 -
Dlouhá Ves - Nezamyslice 3:2p. (2:1) 16.04. 17:00 -
Plánice - Veřechov 3:0 (1:0) 10.04. 15:00 -
Švihov - Sušice B 3:1 (1:1) 09.04. 14:00 -
Žichovice - Hrádek B 0:1 (0:1) 30.10. 14:00 -
Milčice - Myslív 4:1 (2:0) 23.10. 14:30 -
Kašperské Hory - Švihov 2:3 (1:3) 17.10. 14:30 -
Nezamyslice - Malý Bor 2:1 (0:0) 16.10. 14:30 -
Malý Bor - Kašperské Hory 3:4p. (1:2) 10.10. 15:00 -
Budětice - Hrádek B 5:1 (3:1) 09.10. 15:00 -
Železná Ruda - Žichovice 0:3 (0:0) 02.10. 15:00 -
Hartmanice - Budětice 3:1 (1:0) 02.10. 12:00 -
Velhartice - Železná Ruda 6:2 (1:1) 26.09. 15:30 -
Nýrsko B - Dlouhá Ves 3:1 (0:1) 25.09. 15:00 -
Kašperské Hory - Janovice 2:3p. (0:1) 19.09. 15:00 -
Mochtín B - Malý Bor 2:3p. (2:1) 18.09. 16:00 -
Budětice - Železná Ruda 4:3p. (2:1) 12.09. 15:00 -
Dlouhá Ves - Strážov 2:3 (1:2) 04.09. 17:00