8.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Fotbalisté Napajedel loupili v sobotním odpoledni v Kvasicích

86. K. Majkrič (p.) - 56. M. Hudák , 70. M. Hudák
4

V Kvasicích se představil celek z nedalekých Napajedel. V prvním dějství se diváci branky nedočkali. Hosté se poprvé radovali po hodině hry, kdy se trefil Hudák. Stejný fotbalista přidal dvacet minut před koncem druhou branku. Domácí v závěru pouze snížili Majkričem z pokutového kopu.

V první půli branka nepadla

Petr Blaha, trenér Kvasic: „Momentálně máme velkou marodku, což ale není výmluva. Spíše se na našich výkonech a výsledcích odráží fakt, že jsme omladili kádr, který si ještě musí herně sednout. Kluci musí pochopit, že není důležité jen držení míče a hra jeden na jednoho, ale sázka na týmovost. Kluci jsou také ještě zbrklí, chybí nám trpělivost při hledání skulinky ve hře soupeře. Popravdě jsme s obměnou kabiny s touto skutečností počítali, stejně jako zybtečně inkasovanými góly. Musíme jít krok po krůčku, věřím, že čas přinese úspěch. V každém zápase se pokusíme zlepšit naši hru a udělat maximum pro výhru.“

Hosté dokázali jednobrankový náskok uhájit

Josef Pospíšil, trenér Napajedel: „Utkání se nám povedlo jak herně, tak výsledkově. Domácí jsme dobrou defenzivou nepustili do tlaku a v prvním poločase jsme jim byli více než vyrovnaným soupeřem. Svědčí o tom počet rohových kopů a šance Hudáka, který dobrou střelou přes hlavu vyzkoušel pozornost gólmana.Stejně tak tomu bylo i v druhé půli jen s tím rozdílem, že se nám podařilo po přihrávkách Koutníka Hudákem dvakrát skórovat. Byly to pěkné akce po stranách do otevřené obrany domácích. Ti se prosadili až v závěrečných minutách, z pokutového kopu snížili na konečných 1:2. Vítězství si moc ceníme, protože jsme dokázali vyhrát na hřišti silného soupeře.“