7.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Úvodních sedmnáct minut zlomilo Zbirohu vaz

0

Domácím se povedl skvělý vstupu do zápasu a díky němu vytěžili z duelu dvou sousedů v tabulce všechny body, které v závěru uhájili i v deseti.

Oba soupeře dělil před vzájemným duelem jediný bod a v případě vítězství by domácí Zbiroh přeskočili. To jim zřejmě dodalo pořádně horkou krev do žil, protože ještě než se stihla stovka přítomných fanoušků usadit na svých místech, již se mohla začít radovat. Vonásek načechral do pokutového území soupeře povedený centr, který usměrnil do sítě Michal Veverka. Hosté byli jako opaření a za čtvrt hodiny přidali v euforii hrající hráči Mýta druhou trefu. Michal Veverka si tentokráte vybojoval svůj prostor na slunci mezi beky a lobem vyzrál i na brankáře Kučeru. Hostům se následně podařilo srovnat hru, do odchodu kabin se však již skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase začali postupně otěže zápasu přebírat hosté, ovšem domácí jejich útočné výpady poměrně dobře eliminovali a komplikace tak pro Mýto nastala až v osmasedmdesáté minutě. To se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Buchar a zadělal na drama. To ještě více vystupňoval po chvilce Jan Lukeš. Po rozehraném rohu totiž domácí kulatý nesmysl odvrátili pouze k němu na hranu šestnáctky a střela k levé tyči znamenala snížení na 1:2. Více se však již do tohoto střetnutí ani přes tříminutové natavení nevešlo a branka ze sedmnácté minuty tak nakonec byla vítězná.

TJ Slavoj Mýto B
Hatina Miroslav (TJ Slavoj Mýto B): „Zápas se vyvíjel dobře, hosté do půl hodiny neměli šance. Ve druhé půli již byli lepší, ale vítězství jsme uhájili. Zaplať pán bůh, že body u nás zůstaly.“

TJ Město Zbiroh
Plačko Martin (TJ Město Zbiroh): „První poločas byla hrůza a děs z naší strany, domácí byli lepší. Druhá půle byla od nás lepší, ale bohužel nedokážeme vyz tlaku vytvářet šance a když už si jí vytvoříme, tak zase neproměňujeme.“

M. Matouš [-] - K. Barczik [-] , T. Vonášek [-] (63. M. Vild [-] ) , P. Ulrich [-] , D. Veselý [-] , Z. Buchar [-] , P. Bejček [-] , L. Chmelík [-] (79. V. Pěnkava [-] ) , M. Vaňátko [-] (86. A. Babuljak [-] ) , M. Veverka [-] (59. J. Sloup [-] ) , M. Huml [-]

K. Kučera [-] - V. Bystřický [-] (85. D. Veselý [-] ) , K. Marchal [-] , P. Dibus [-] , Z. Dubček [-] , J. Holeček [-] (32. J. Rada [-] ) , J. Bojko [-] , M. Škvára [-] , J. Lukeš [-] , M. Švehla [-] , V. Ludvík [-]

ŽK: 10. K. Barczik , 31. P. Bejček , 43. Z. Buchar - 42. J. Rada , 66. J. Bojko , 90. P. Dibus . ČK: 78. Z. Buchar .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: KRAUZ Jan - JEŽEK Petr, KAŠPAR Zdeněk.