8.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2020-2021

--

Zbiroh se dočkal prvního vítězství v sezoně

4. M. Brož , 41. J. Rada , 77. J. Rada , 80. T. Urx - 50. V. Bezdička , 52. D. Kubín
12

Zápas dvou odlišných poločasů. Naštěstí pro Zbiroh se minulý víkend neopakoval a dokázal zvítězit.

První poločas vyšel lépe především domácím

Začátek zápasu se domácím vyvedl lépe. Hráli ve velmi vysokém postavení a soupeře dobře přesouvali. Dýšina neměla moc prostoru ke kombinaci. Snažila se kombinovat po zemi, ale buď to vyústilo v chybu v rozehrávce a nebo dlouhý nákop. Domácím se podařilo skórovat už ve 4. minutě. Parádní trefu zpoza vápna vyslal na bránu Brož - 1:0. Do konce poločasu si Zbiroh vytvořil ještě několik dalších šancí. Do šaten přidal branku Rada - 2:0.

Dýšina se dostala do hry, ale na body to nestačilo

Začátek druhého poločasu byl pro domácí hororový. Hosté zahrávali několik rohových kopů a uzamkli Zbiroh na jejich polovině. Z následné standardní situace se trefil hostující kanonýr Bezdička - 2:1. A domácím borcům se začal vybavovat zápas v Rakový z minulého víkendu. O dvě minuty déle hostující celek využil chyby soupeře a Kubín srovnal - 2:2. ZDomácí se však dokázali oklepat. V 77. minutě se podruhé v zápase trefil Rada - 3:2. O pár minut později přidal branku střídající hráč Urx - 4:2. V 85. minutě dostal po dvou žlutých červenou kartu domácí Brož. Do konce zápasu se už ale nic zásadního nestalo a domácí mohli slavit. Pro Zbiroh to byli první 3 body v sezoně.

TJ Město Zbiroh
Jakub Huňáček: Soupeř byl kvalitní a o to víc si cením naší týmové hry a prvních bodů v soutěži.

P. Mulač [-] - K. Marchal [-] (73. J. Lukeš [-] ) , J. Huňáček [-] , S. Jaroš [-] , M. Šerý [-] , P. Chvojka [-] , M. Švehla [-] , J. Rada [-] , V. Bystřický [-] (79. T. Urx [-] ) , M. Brož [-] , M. Švehla [-]