Karel Marchal

2026-2027

FK Brandýsek

Číslo hráče16
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 FK Brandýsek
2018-2019 TJ Město Zbiroh
2016-2017 Union Cerhovice
2014-2015 TJ Město Zbiroh

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Kladno | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
121 (ø 60,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 13:30 Brandýsek - Olovnice 3:4 (1:1) 81 81 0 0 0 ano
30.08. 10:15 Lhota - Brandýsek 2:1 (1:1) 40 40 0 0 0 ano

Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Neuměřice B - Brandýsek B 0:10 (0:4) 0 0 0 0 ne
20.09. 16:30 Brandýsek B - Černuc B 4:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Brandýsek B - Slatina 5:1 (3:1) 90 2 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 2 121 (ø 60,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 2 82 (ø 41,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 16 1135 (ø 70,93) 4 (ø 0,25) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 6 (ø 2,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 13 1059 (ø 81,46) 5 (ø 0,38) 6 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 16 1019 (ø 63,68) 4 (ø 0,25) 5 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 19 1288 (ø 67,78) 5 (ø 0,26) 6 (ø 0,31) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 7 466 (ø 66,57) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 3 142 (ø 47,33) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor 14 1084 (ø 77,42) 15 (ø 1,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Rokycany | III. třída 7 589 (ø 84,14) 11 (ø 1,57) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 3 193 (ø 64,33) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 1 65 (ø 65,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | III. třída sk. A 12 960 (ø 80,00) 13 (ø 1,08) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 9 315 (ø 35,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Beroun | III. třída sk. B 18 1573 (ø 87,38) 17 (ø 0,94) 7 (ø 0,38) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 17 1516 (ø 89,17) 5 (ø 0,29) 7 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)