Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

29.08.2020 17:00

2.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2020-2021


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Lhota rozhodla po výměně stran


Branky


28

Po přetahované v prvním poločase se domácí rozjeli a Břizu už do ničeho nepustili. Za předvedený kolektivní výkon berou domácí zaslouženě všechny body.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Přetahovaná

Lépe do zápasu vstoupila Lhota, která od prvních minut hrála pěkný útočný fotbal. Jelikož své čance nezužitkovala v branku, dostávali se do hry i hosté. V průběhu poločasu se postupně vyměnila role obou mužstev a závěr prvního dějství patřil Bříze, avšak ani ona se gólově neprosadila. A tak jedinou významnou událostí bylo střídání domácího týmu na středu zálohy, kdy Švehlu nahradil D. Křížek, který v závěru poločasu obdržel žlutou kartu.

Hosté rychle odpověděli, ale Lhotu to nerozhodilo

Jak začal první poločas, tak začal i druhý. Domácí si převzali otěže od soupeře a opět kralovali hře. Jako první se prosadil žlutou kartou s prvního počasu potrestaný David Křížek, aby hosté mohli zásluhou Maška o dvě minuty později srovnat. Lhotu to však nerozhodilo a ještě více se kousla. Další branku domácích zaznamenal v 66. minutě dvojče prvního střelce, Michal Křížek, který ještě více povzbudil domácí k cestě za třemi body. Pojistku zasadil v 77. minutě Kotrnoch a díky následnému týmovému výkonu domácích se podařilo toto vedení udržel, soupeře k ničemu nepustit a po závěrečném hvizdu oslavovat zaslouřené 3 body. Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Lhota
Petr Nykles - trenér domácích: Po tomto zápase mě o to více mrzí, že jsme první zápas prohráli, jelikož Horní Bříza byla rozhodně těžším soupeřem. Chtěli jsme hrát rychle, agresivně, ale soupeř nás do poločasu přehrával. Druhou půli jsme po obdržené brance zabrali, rozhodli zápas a soupeře už do ničeho nepustili. Za týmový výkon musím kluky pochválit.

SK Horní Bříza
Lucie Sedláčková - vedoucí týmu hostů: Lhota zúročila domácí prostředí. Bříza určitě nebyla horším týmem, nedokázala se jen prosadit. Hřiště bylo přehuštěné, čas na zpracování nulový a to našim klukům úplně nesedělo. V dalším kole se konečně po dvou venkovních utkáních představíme na domácím hřišti. Tak přijďte ať 3 body zůstanou doma.Sestavy


TJ Sokol Lhota
J. Rojík [-] - M. Švehla [-] (38. D. Křížek [-] ) , T. Štverák [-] , J. Langer [-] (46. P. Kalabza [-] ) , O. Kotrnoch [-] , J. Kohout [-] , J. Šroubek [-] , P. Suda [-] , M. Křížek [-] (89. D. Fikerle [-] ) , J. Horník [-] (89. P. Nový [-] ) , J. Záhrobský [-]

SK Horní Bříza
M. Zach [-] - J. Paukner [-] , J. Mašek [-] (68. M. Trojanec [-] ) , J. Kraček [-] , T. Do [-] , L. Gavrylovskyy [-] (56. Z. Netáhlo [-] ) , M. Kouřil [-] (74. M. Polák [-] ) , S. Rous [-] , T. Koudele [-] (68. A. Kellich [-] ) , A. Lavička [-] , V. Zavadil [-] (56. P. Voves [-] )

ŽK: 43. D. Křížek , 89. O. Kotrnoch - 88. M. Trojanec .
Hráči zápasu: T. Štverák , J. Kohout .
Počet diváků: 153. Rozhodčí: Ruda Daniel - HESSOVÁ Tereza, KULHÁNEK Milan.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: remíza

Hráč, Zpravodaj, Fotograf - SK Horní Bříza | Plzeňský | Plzeň - Sever

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip experta: výhra hostů

Také papírově vyrovnaný souboj, kdy Lhota bude chtít v "novém" prostředí brát 3 body. Zdá se ale, že Bříza bude letos hodně silná a dle mého Lhotu vyloupí.

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: remíza

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Hráč, Trenér, Vedení klubu - TJ Zruč | Plzeňský | Plzeň - Město

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Jiskra Domažlice B 8 27:4 24
2 SK Slavia Vejprnice 8 23:10 18
3 TJ ZD Meclov 8 21:12 16
4 TJ Sokol Lhota 8 19:13 15
5 TJ Start Tlumačov 8 20:16 15
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Jan Havlíček 11
2 Václav Šperl 8
3 Lukáš Kramer 7
4 Adam Heller 6
5 Martin Wolf 6
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 jaroslav rychal 35 62% 0
2 Lucie Sedláčková 34 62% 0
3 Jakub Teršl 34 60% 0
4 Jan Matas 33 60% 0
5 Petr Mlnařík 32 57% 0
Zobrazit celou tabulku