4.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Pustá Polom nadělila Brušperku sedmičku již v prvním poločase

12. J. Bogdan , 24. J. Malúš - 2. J. Frank , 3. J. Frank , 7. J. Frank , 14. M. Rodek , 18. J. Frank , 37. J. Frank , 43. T. Kludka
0

Ve čtvrtém kole hostil Brušperk celek z Pusté Polomi.

Všech devět branek padlo v první půli

Sobotní odpoledne nám nabídlo střetnutí mezi Brušperkem a Pustou Polomí. Již ve 2. minutě Rodek prostrčil míč do vápna na Franka, který z levé strany prostřelil Pacanovského – 0:1. O minutu později nacentroval z pravé strany Pomp míč do vápna, kde si na něj naskočil opět Frank a jeho hlavičku Pacanovský jen vyrazil do branky – 0:2. V 7. minutě našel opět Rodek Franka ve vápně a ten střelou k levé tyči zkompletoval již po pouhých 7. minutách hry hattrick – 0:3. V 10. minutě nacentroval z pravé strany do vápna Vítek na Kludku, který si na míč naskočil na hranici malého vápna, ale z dobré pozice hlavou minul pravou tyč. Ve 12. minutě vyrazil Muczka střelu pouze k Váňovi, který krásným obloučkem na zadní tyči našel dobíhajícího Bogdana, který poslal míč do opuštěné brány – 1:3. Ve 14. minutě Kludka krásně patičkou na hranici šestnáctky přiklepl míč Rodkovi, který střelou k pravé tyči nedal Pacanovskému šanci – 1:4. V 18. minutě našel Galus centrem z levé strany na malém vápně Franka, který hlavou míč nekompromisně zavěsil do sítě – 1:5. Ve 24. minutě poslal ve vápně Váňa míč na Blahuta, který obloučkem našel na zadní tyči volného Malúše, jenž hlavou snížil – 2:5. Ve 38. minutě se snažil centr Galusika odehrát na zemi hlavou do bezpečí Čejka, ale nezvládl to a míč se tak dostal k úplně volnému Frankovi na hranici penalty a střelou k levé tyči vsítil již svůj pátý gól v zápase – 2:6. Ve 40. minutě to zkoušel z přímáku Polášek, ale zamířil nad břevno. Ve 43. minutě namazal Blahut Kludkovi, kterému sice střelu tečoval střídající brankář Hofírek, ale nezabránil mu v cestě do brány – 2:7.

Druhá půle bez branek

V 50. minutě se dostal po centru k hlavičce na zadní tyči Frank, ale střelu zamířil jen do boční sítě. V 53. minutě vystřelil zpoza vápna Vrána a jeho pokus k levé tyči zneškodnil Muczka. V 55. minutě skončil přímý kop Potůčka mířící do levé části branky v rukavicích Hofírka. V 66. minuntě to zkusil Rodek také z přímáku, ale střela do pravé části brány nenadělala Hofírkovi příliš problémů. V 72. minutě přiklepl Frank míč doleva na Galuse, který však tváří v tvář brankáři přestřelil. V 74. minutě ztečovaná střela Rodka málem skončila v bráně. V 84. minutě se dostal do velké šance Vrána, ale v blízkosti brankáře nesešteloval mířidla a poslal míč nad břevno. V 89. minutě to zkusil z dálky Váňa, avšak svou přízemní střelu zamířil vedle levé tyče.

Brušperk dostal doma výprask. Pustá Polom si s chutí zastřílela a připsala si třetí výhru v řadě.