3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Petřvald si doma poradil s Čeladnou

16

Ve třetím kole hostil Petřvald celek z Čeladné.

Čeladná se ujala vedení, avšak Petřvald vývoj otočil

Sobotní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Petřvaldem a Čeladnou. Již ve 2. minutě se po centru dostal k hlavičce Palatický, ale zamířil nad břevno. V 6. minutě zahrával přímý kop Bystrý a jeho střelu do levého víka vyrazil Kozelský do bezpečí. V 8. minutě po průniku po pravé straně nahrál Chýlek míč do vápna na Váňu, který se s míčem obtočil a levou nohou jej poslal nechytatelně k levé tyči – 0:1. V 10. minutě dostal míč na hranici vápna Palatický. Jeho střelu ještě Židlík dokázal vyrazit, ale pouze k dobíhajícímu Taliánovi, který míč jen doklepl do prázdné branky – 1:1. V 19. minutě zahrával Štverka z hranice vápna přímý kop. Zeď sice dokázal překonat, ale míč poslal jen do boční sítě. Ve 23. minutě poslal Uhlíř míč pod sebe na prostředek šestnáctky, kde dobíhal Rulíšek a přízemní střelou k pravé tyči – 2:1. Ve 30. minutě zahrával z pravé strany standardku Uhlíř a jeho povedenou střelu do šibenice skvělým zákrokem zneškodnil Židlík. Ve 38. minutě napřáhl z úctyhodné vzdálenosti Talián a jeho střela skončila až na břevně hostující svatyně. O minutu později zahrával přímák Uhlíř a jeho dělovka levačkou rozezvonila levou tyč. Poté se o pár vteřin dostal na šestnáctce k míči Palatický a z otočky jen těsně minul levou tyč. Následně ve 40. minutě se propracoval ke střele po přihrávce Palatického Talián, ale mířil pouze doprostřed. Další Taliánova střela zpoza vápna letěla vedle pravé tyče.

Domácí přidali pojišťující branku

V 51. minutě nakopl míč do levé křídla Palatický. Pro něj si zběhl Jiří Huvar, navedl si míč do vápna a střelou na zadní tyč ho se štěstím dostal do sítě – 3:1. V 59. minutě si navedl míč na levačku Palatický, ale branku přestřelil. Vzápětí Jiří Huvar prostrčil míč do vápna na Taliána, kterého však vychytal Židlík. V 65. minutě si navedl míč na střelu střídající Fendrich, ale levačkou branku přestřelil. V 75. minutě se dostal k odraženému míči Mlčoch, ale z otočky zamířil vedle levé tyče domácí svatyně. O minutu později na druhé straně vystřelil zpoza vápna Jiří Huvar, ale opět míč letěl nad bránu. V 78. minutě se po rychlém brejku obtočil kolem obránců Palatický, avšak jeho střela skončila jen v rukavicích Židlíka. O minutu později se po rohovém kopu naskytla příležitost Fendrichovi, který trefil vnejší stranu sítě. Vzápětí rychlý kontr po přihrávce Bystrého zakončoval Mlčoch, ale také rozvlnil jen boční síť. V 85. minutě se dostal z hranice vápna ke střele Bystrý a zamířil k levé tyči, kde Kozelský vytáhl dobrý zákrok, který však letěl přímo k Tarabovi, jenž z úhlu nechal opět vyniknout Kozelského. V 87. minutě se dostal tváří v tvář gólmanovi Holcman, ale svou střelu zamířil těsně vedle levé tyče.

Petřvald si připsal další tři body na domácí půdě. Čeladná stále bez bodu.