10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

Šlágr kola vyzněl pro Rožnou

20

Šlágr kola vyzněl pro Rožnou, která porazila Vír.

První poločas skončil nerozhodně

Šlágr kola se před prázdnými ochozy odehrával se šancemi na obou stranách, ale brankáři byli vždy na místě. První změnu skóre přinesla 22. minuta a branka domácího Švestky. Netrvalo dlouho a hostující Filip Kintr vyrovnal, běžela 26. minuta. Do konce půle již obě obrany i přes veškerou snahu útočníkům skórovat nedovolily.

Po změně stran rozhodl Sýkora

Druhý poločas se dále obě mužstva snažila rozhodnout, ale dlouho se jim to nedařilo. Až v 56. minutě skóroval Petr Sýkora - 2:1. Jak se poté ukázalo byla to rozhodující branka.Šlágr kola tak vyhrála Rožná a na druhém místě v tabulce ztrácí na Vír jeden bod.