4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

28. P. Císař (p.) , 39. F. Ochrana , 75. P. Císař , 76. P. Císař , 81. P. Císař - 51. D. Říčan
22

Radostín B se po výhře nad Počítky B dostal do čela tabulky.

Domácí vyhráli první poločas o dvě branky

Ve šlágru kola se v Radostine utkali dosud 100% Pocitky a domácí rezerva. Hosté hned od první minuty kontrolovali hru a využívali rychlých útočníků. Jejich šance končili na výborném Homolovi, který v prvním poločase domácí tým výrazně podržel. Radostin se pokoušel o rychlé kontry. Jeden z nich skončil faulem v pokutovém území a následný pokutový kop proměnil Císař a začal tím sve gólové představení. První gól utkání oživil a začalo se hrát ve větší intenzite. Druhou střelu domácích na branku pretavil v gól Ochrana a šlo se do kabin za stavu 2:0

Radostín přidal další branky

Druhy poločas začal stejně jak skončil ten první. Domácí vyckavali co hosté z Pocitek vymysli. Prosadili se i gólově, když zmatky v obraně využil po rohovém kopu Říčan. Hosté stupnovali svůj tlak ovšem vyrovnávací branky se nedočkali. Když už byl Homola překonán, tak situaci zachránil některý z obránců. Klid domácím přinesli 2 slepene góly Císaře. Domácí kanonýr nakonec přidal ještě další zásah a završil tak skóre utkání na 5:1.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Lukáš Invald: Věděli jsme že nás čeká těžké utkání, první poločas nebyl podle našich představ ale dokázali jsme z minima vytěžit maximum. Jsem rád že jsme se z kontaktního gólu nepoložili a dokázali ustát tlak hostů a následně navýšit. Opět musím pochválit všechny kluky za bojovnost, díky které prožíváme velice dobrý start do soutěžního ročníku.