4.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

--

--

Polnička ztratila v Měříně první body

23

Polnička ztratila v Měříně první body v sezóně, když si odvezla bod za remízu 1:1.

Polnička vstřelila rychlý gól

Již v sobotu domácí rezerva nastoupila k zápasu s do té doby stoprocentní Polničkou. Měřínská obrana opět zaspala a domácí inkasovali už v 40. vteřině zápasu. Když dlouhý nákop podběhli oba stopeři, gólman podjel a Průža v klidu hlavičkoval do odkryté brány. Poté se hra vyrovnala, hosté se snažili překonat domácí val dlouhými nákopy, domácí se pak snažili o kombinaci.

Domácí ve druhé půli vyrovnali

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a Polničku zatlačili. Gólem v 71. minutě vyrovnal Zelinka, když si po pasu od Bartuška odstavil stopera a až pátou střelou překonal hostujícího gólmana Chybu. Poté se opět hra vyrovnala. V poslední minutě se domácí ještě marně dožadovali penalty. Zápas tak skončil smírně. Polnička přišla o neporazitelnost, Měřín si naopak domácí neporazitelnost udržel.

TJ Jiskra Měřín B
Petr Kolouch: Čtvrtý zápas a protočilo se už 7 stoperů, divné. Děkuji klukům za druhý poločas, kdy jsme hráli tak, jak jsme se domluvili, soupeři to dělalo velké potíže. Abychom stabilizovali výkony, musím stabilizovat kostru týmu, bez toho to nepůjde.

TJ Sokol Polnička
Jiří Zachara:

J. Svoboda [-] - V. Palík [-] , D. Servít [-] , P. Bartušek [-] , D. Jonáš [-] - D. Doležal [-] (85. J. Krčál [-] ) , J. Zelinka [-] (74. P. Kolouch [-] ) , F. Sysel [-] , J. Necid [-] (46. V. Kuřátko [-] ) , M. Sýkora [-] - L. Prchal [-] (46. Š. Zdvihal [-] )

M. Chyba [-] - M. Podloucký [-] , Z. Lojek [-] , T. Litochleb [-] , R. Klement [-] - R. Gančev [-] , J. Pálka [-] , L. Bulíček [-] , M. Gregar [-] (79. J. Zachara [-] ) - R. Synek [-] , O. Průža [-] -

ŽK: 8. V. Palík , 33. D. Jonáš , 34. L. Prchal , 86. P. Bartušek , 89. V. Kuřátko - 58. L. Bulíček .
Počet diváků: 41. Rozhodčí: JUDA Jaroslav - TICHÝ Svatopluk (N), PÓL Vojtěch (N).