1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

Hamry B otočily zápas v Ujčově a vezou domů tři body

19. P. Ryba - 58. L. Sýs , 67. D. Zeman
19

Hamry B otočily po změně stran zápas a vezou domů tři body

Ryba poslal domácí do vedení

Do Ujčova přijel při premiéře nového ročníku ve třetí třídě tým rezervy Hamrů. Domácí na svého soupeře vlétli a odměnou jim byla branka v 19. minutě kterou vstřelil Přemek Ryba - 1:0. Do poločasu se již přes snahu obou celků nic nestalo a domácí mohli být s vedením o branku spokojeni.

Hosté dvěma góly otočili zápas ve druhé půli

Druhý poločas měl opačný scénář a hosté převrátili osud zápasu na svoji stranu. Nejprve vyrovnal v 58. minutě Sýs, aby 69. minutě vstřelil vítěznou branku v 67. minutě David Zeman. Domácí snaha o vyrovnání své ovoce nepřinesla, a tak si všechny tři body odvezli do Hamrů hosté.