9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

13. O. Liška , 37. O. Zeman , 50. R. Hemala , 53. O. Zeman , 57. M. Dupal - 25. V. Peňáz
32

Osová Bítýška potvrdila roli favorita a porazila Jimramov.

Domácí vyhráli poločas o branku

Domácí vstoupili do utkání aktivně a v 13.minutě je poslal do vedení Ondřej Liška. Hosté se však nevzdávali a šestnáctiletý Vít Peňáz vyrovnal. Domácí ale zahazovali šance až před přestávkou se gólové prosadil Ondřej Zeman a za stavu 2:1 se šlo do kabin.

Domácí potvrdili výhru třemi góly

Po přestávce domácí vlétli na hosty a během dvanácti minut vstřelili tři branky a rozhodli o osudu zápasu, když se postupně trefili Hemala, Zeman a Dupal. Ve zbývající půlhodině se jiz nikdo gólové neprosadil a tak domácí berou tři body do tabulky. 8 U7

SK Osová Bítýška
Jan Večeřa:

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: Výsledek odpovídá dění na hřišti. První tři góly jsme domácím darovali, ale hlavně v první půli domácí zahodili několik tutovek. Na druhou stranu dnes v základu hráči 20,19,16 a16 let, střídal 15-tiletý Gregor a i když sbíráme porážky, pro mlaďochy jsou to zkušenosti do budoucna. Příští týden můžeme opustit poslední příčku, ale pro nás je důležitější znovu stabilizovat kádr, v zimě pořádně potrénovat a jakou soutěž budeme hrát v příští sezóně není tak podstatné. Sportu zdar, vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV

J. Hršel [-] - M. Dupal [-] , R. Hemala [-] , O. Liška [-] , P. Antoš [-] (53. P. Karmasin [-] ) , M. Vařílek [-] , M. Klusák [-] , P. Večeřa [-] , O. Zeman [-] , M. Navrátil [-] , T. Karmazín [-]

R. Ondrůch [-] - A. Hlaváč [-] , P. Sedlák [-] , T. Gregor [-] , L. Buchta [-] - M. Dvořák [-] , V. Peňáz [-] , V. Dostál [-] , L. Bednář [-] - P. Borovský [-] (60. J. Buchta [-] ) , K. Šenkýř [-]

ŽK: 51. M. Klusák - 36. V. Dostál , 48. T. Gregor .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - CHYTKA Zdeněk (N), MALÝ Jiří (N).