Petr Večeřa
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.5 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Osová Bítýška |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 316 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 14:30 | Os. Bitýška B - Březí | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Štěpánov - Os. Bitýška B | 12:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Polnička - Os. Bitýška B | 1:4 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 14:30 | Os. Bitýška B - Oslavice | 8:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 541 (ø 60,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:00 | Jamné - Os. Bitýška | 1:4 (0:3) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.08. 16:30 | Os. Bitýška - Bobrová | 4:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 16:30 | Lipník - Os. Bitýška | 4:1 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 16:30 | Os. Bitýška - Budišov-Nárameč | 5:1 (2:1) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 16:00 | Mor. Bud. - Os. Bitýška | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 14:30 | Os. Bitýška - Rudíkov | 5:1 (3:1) | 7 | 83 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 15:30 | Os. Bitýška - Rapotice | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 14:00 | Křižanov - Os. Bitýška | 3:1 (1:1) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 15:00 | Os. Bitýška - Vladislav | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 14:00 | D. Rožínka - Os. Bitýška | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 226 (ø 75,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 6 | 355 (ø 59,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 5 | 315 (ø 63,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 14 | 1091 (ø 77,92) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 3 | 115 (ø 38,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 21 | 1742 (ø 82,95) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 3 | 96 (ø 32,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 20 | 1605 (ø 80,25) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 4 | 243 (ø 60,75) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 22 | 1884 (ø 85,63) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A | 5 | 225 (ø 45,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 16 | 1150 (ø 71,87) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 6 | 482 (ø 80,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 8 | 581 (ø 72,62) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 19 | 1550 (ø 81,57) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 19 | 1596 (ø 84,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 4 | 328 (ø 82,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 17 | 1394 (ø 82,00) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 7 | 514 (ø 73,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 15 | 879 (ø 58,60) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 2 | 44 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




