2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Bobrová si zastřílela v Jimramově

31

Bobrová si zastřílela v Jimramově, když domácí obranu překonala celkem šestkrát.

Bobrová vyhrála poločas o branku

V 2.kole okresního přeboru přivítali domácí za horkého počasí jednoho z favoritů - Sokol Bobrová. Hosté hned od počátku získali značnou převahu, ale s koncovkou byli na štíru, většina střel šla mimo a ty co našly cíl zlikvidoval výborný Zavadil v domácí brance. V 16.minutě domácí zpackali brejk 4 na 2 po chybně rozehrané standartce hostí. Ve 21.minutě domácí dobře zakombinovali a celou akci zakončil přízemní střelou z hranice šestnáctky k pravé tyči Dvořák. Hosté na chvíli vypadli z role a ve 23.minutě Buchta z otočky těsně minul a ani hlavička Gregora z bezprostřední blízkosti se do branky nevešla. Od 30.minuty se hosté oklepali a získali sérii rohových kopů. jednou zachránil na brankové čáře J.Sedlák, ale v 34.minutě nekrytý Roháček hlavou vyrovnal. Do vedení šli hosté ve 41.minutě, kdy Svoboda hlavou lízl výborně kopnutou standartku.

Bobrová ve druhé půli čtyřikrát skórovala

Hned ve 47.minutě hosté rozebrali domácí obranu a zcela volný V.Křepela upravil na 1:3. Ve 49.minutě padla nejhezčí branka utkání, kdy Kratochvíl bombou z 22metrů vymetl pravou šibenici. V  57.minutě chybovali domácí při rozehrávce na půli hřiště a Hájek s přehledem zakončil samostatný únik. V 76.minutě zakončil skóre utkání technickou střelou z přímého kopu do pravé šibenice, nejlepší hráč na hřišti, kapitán hostí Dvořák a tak hosté zaslouženě vysoko zvítězili a potvrdili, že mezi oběma mužstvy je velký výkonostní rozdíl.

Kladem utkání byla oboustranně velmi slušná hra, k čemuž přispěl i bezchybný výkon trojice rozhodčích.

TJ Sokol Jimramov
Pavel Borovský: 30. minut slušnej výkon, Bobři měli více vyložených šancí, ale celkem jsme se drželi. Pak chyba při pokrytí rohu (nic nového), a druhej gól....stačilo jen zařvat Bednovi záda, ten to poslal do podrostu a zdarec, místo toho faul a gól od lajny ze 40 metrů...druhej poločas tak nějak klasika, za 12. minut tři kusy a pak už jen čekání na konec. Teď něco pouze už jako hráč...vím, že s tím asi některé spoluhráče seru, ale stojím si zatím, s naším přístupem k tréninku a fotbalu jako takovému na přebor prostě nemáme. Jsme mistři světa v hledání výmluv, hrajeme si na skvělou partu, přitom nemůžeš nikomu nic říct, atd. atd. Příští týden Křižanov...a pak začátek boje záchranu, tak zlý pryč a Pán Bůh s námi....Sportu zdar,vesnické čutané zvlášť a DYCKY JIMRAMOV