2.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Ochranův hattrick rozhodl o výhře Borů

29

Ochranův hattrick rozhodl o výhře Borů ve Štěpánově 5:1.

Bory se dostaly do třígólového vedení

Štěpánov se minulé kolo bodově prosadil proti Bystřici, hosté zase rozebrali Jimramov. Mírným favoritem byli hosté, kteří se prosadili hned v 9. minutě, kdy je poslal do vedení Josef Starý - 0:1. Poté si vzal slovo borský kanonýr Miroslav Ochrana a brankou v 13. minutě vnesl klid na kopačky hostů - 0:2. Hosté nadále kontrolovali hru a po několika dalších příležitostech to byl znovu snajpr Bourů, který vstřelil třetí branku Borů - 0:3. Domácí byli vývojem utkání zaskočeni, hosté zaslouženě vedli.

Bory dovedly zápas do vítězství

Druhý poločas se domácí chtěli dostat hostům na kobylku a opravdu po několika vteřinách po zahájení hry se míč dostal za záda gólmana Pokorného, autorem snižující trefy byl Jan Ludvík - 1:3. Hosty ale obdržený gól nerozhodil a nadále praktikovali svoji hru. Pojištění náskoku se hosté dočkali až v závěru utkání. Nejprve střídající Vojtěch Chalupa, který byl na hřišti deset minut se prosadil v 78. minutě - 1:4. Konečné skóre zápasu pak uzavřel svým hattrickem v 86. minutě Miroslav Ochrana, pro kterého to byla již sedmá branka ve druhém podzimním zápase. Konečné skóre 1:5 pro Bory bylo jednoznačně spravedlivé. Příští kolo mohou Bory potvrdit výborný vstup do soutěže v zápase proti rezervě Bystřice. Štěpánov pojede na horkou půdu do Bobrové.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Ivo Jílek: Hosté zaslouženě zvítězili, hlavně po našem nepovedeném prvním poločase.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč: Měli jsme výborný vstup do utkání a hattrick Miroslava Ochrany rozhodly o osudu utkání. Příští kolo musíme doma potvrdit body proti Bystřici B.

L. Fiala [-] (46. J. Šikula [-] ) - R. Irsenský [-] (82. M. Menšík [-] ) , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , T. Houdek [-] , M. Vašek [-] , J. Kintr [-] , R. Hrubeš [-] , M. Novák [-] , P. Karásek [-] , O. Hrubeš [-]

M. Pokorný [-] - T. Požár [-] , J. Dvořák [-] (60. L. Němec [-] ) , M. Špaček [-] (68. V. Chalupa [-] ) , M. Ochrana [-] (88. O. Hlaváč [-] ) , P. Prokop [-] , J. Starý [-] , M. Zástěra [-] (77. J. Karásek [-] ) , J. Novotný [-] , A. Novotný [-] , F. Zikmund [-]

ŽK: 37. R. Hrubeš .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - DVOŘÁK Miloš, KŘÍŽ Bedřich (N).