Jan Ludvík

2026-2027

TJ Rozsochy

PoziceÚtočník
Průměrná známka8.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
602 (ø 86,00) 6 (ø 0,85) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 16:30 Želetava - Rozsochy 5:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
16.08. 16:30 Rozsochy - Nové Město B 0:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Rozsochy - Měřín 1:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Herálec - Rozsochy 2:5 (0:4) 62 62 2 0 0 ano
20.09. 15:30 Rozsochy - Vel. Bíteš B 1:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
27.09. 15:30 Bory - Rozsochy 3:4 (1:2) 90 90 3 0 0 ano
11.10. 15:00 HFK Třebíč - Rozsochy 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
17.10. 14:30 Rozsochy - Vel. Meziříčí B 2:2 (0:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 4 332 (ø 83,00) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 3 52 (ø 17,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 16 1289 (ø 80,56) 11 (ø 0,68) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 13 1107 (ø 85,15) 14 (ø 1,07) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 16 1312 (ø 82,00) 11 (ø 0,68) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor 8 675 (ø 84,37) 7 (ø 0,87) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 16 1339 (ø 83,68) 12 (ø 0,75) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 6 (ø 0,85) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 18 1548 (ø 86,00) 12 (ø 0,66) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. B 17 1424 (ø 83,76) 6 (ø 0,35) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 11 851 (ø 77,36) 9 (ø 0,81) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 8 698 (ø 87,25) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída 10 898 (ø 89,80) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)