7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2020-2021

Studenec nečekaně zvítězil v Třebelovicích

12

Fotbalisté Studence si nečekaně snadno poradili s Třebelovicemi v poměru 1:6

Hosté čtyřikrát udeřili

V neděli domácí Třebelovice přívítali hosty ze Studence, kde byly jasně papírovým favoritem, jelikož se hostující celek nacházel na předposlední příčce. Vstup do utkání se domácím vůbec nevydařil a po chybě domácích hráčů se hosté hned v 1. minutě utkání ujali vedení 0:1. Zkušení hráči hostující týmu po vstřelené brance zaujali defenzivní postavení a spoléhali na protiúky po chybách domácích hráčů, které dělaly domácí obraně obrovské problémy po celé utkání. Po 20 minutách přišla chyba domácí brankáře a hostující útočník měl lehký úkol - 0:2. Aby toho nebylo málo tak se o pár minut později prosadil z 55 metrů exligový Mezlík - 0:3. Domácí v tu chvíli nebyli schopni nic vymyslet a hosté ze Studence se nadále snažili vstřílet další branky. Na hrozivých 0:4 uzavřel opět po rychlém kontru Mrňa.

Hosté si výhru pohlídali

Do druhé domácí hráči změnili styl a hry a začali být alespoň trošičku nebezpeční. Ve 49. minutě se po kombinaci dostal sám před brankáře Máca, ale nastřelil pouze tyč. V 51. minutě se alespoň čestného úspechu přece jen domácí dočkali, když si hosté po úniku Rakušana vstřelili vlastní branku. O 2 minutě později mohl snížit na rozdíl dvou branek Krejčí, ale sám před brankářem taky selhal a tak přišel opět rychlý kontr a 1:5 z kopačky Mezlíka. V tu chvíli už se utkání pouze dohrávalo. 10. minut před koncem se ještě prosadil hostující kapitán a uzavřel na konečných 1:6.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč a trenér: Těžko se mi hledají slova na zhodnocení, utkáním se nám vůbec nevydařilo. Starší, ale velmi zkušení hosté nám jasně ukázali jak se hraje fotbal a po právu si odvážejí všechny body. Soupeři gratuluji a děkuji za férové utkání.