8.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2020-2021

--

--

Kouty si s Dobronínem rozdělily body

15

Kouty v minulém kole prohrály na hřišti Měřína a ztracené body si chtěly připsat v souboji s Dobronínem.

Pospíchal poslal Dobronín do vedení

V pochmurném nedělním odpoledni zavítali hráči Dobronína na hřiště Koutů, které chtěli potěšit své fanoušky a připsat si body. První poločas se ale odehrával naprosto v režii hostů, kteří chtěli rychle vstřelit branku a uklidnit se.

Přes herní převahu se hostům podařilo vstřelit pouze jednu branku do poločasu, když se trefil kapitán hostí Pospíchal - 0:1. Do kabin tedy odcházeli spokojenější hosté.

Domácí stihli pouze vyrovnat

Jak se hostům dařilo v prvním poločase, po změně stran se role vyměnily. Dobronínští se stáhli, jakoby chtěli bránit hubené vedení a pouštěli čím dál tím více do hry domácí. Ti se snažili strhnout utkání na svoji stranu a přikovali soupeře na jeho polovinu.

Když už to vypadalo, že domácí utrpí prohru před svými fanoušky, v 83. minutě nikým nehlídaný Michal Nestrojil vstřelil z malého vápna vyrovnávací gól - 1:1. Do konce zápasu obě mužstva nechtěla udělat chybu a rozdělila si tak po bodu.

TJ Jiskra Dobronín
Vyjádření hostí: Pro diváky nekoukatelný fotbal, měli jsme vyhrát, ale bod z venku má svoji cenu.

TJ Sokol Kouty
J. Chvátal [-] - M. Dočekal [-] (13. J. Hrůza [-] ) , J. Nováček [-] , M. Nestrojil [-] (84. M. Mašek [-] ) , D. Stejskal [-] (77. F. Neuman [-] ) , J. Roušar [-] , M. Parma [-] , J. Havelka [-] , J. Růžička [-] , D. Navrkal [-] , M. Vrzal [-]

P. Kotrba [-] - T. Sedláček [-] , P. Horáček [-] , K. Sedmík [-] , J. Pospíchal [-] , L. Sedláček [-] , D. Diňa [-] (81. A. Prchal [-] ) , L. Laňka [-] , M. Hlávka [-] , M. Cink [-] , M. Macek [-]

ŽK: 58. J. Roušar , 88. M. Vrzal - 57. M. Hlávka , 58. K. Sedmík , 66. T. Sedláček .
Počet diváků: 41. Rozhodčí: KŮRKA Jaroslav - NECHVÁTAL Tomáš, DOBROVOLNÝ Zdeněk.